Wilku

0

To że byłem banowany nie ma nic do tego i masz rację jestem za skruceniem do 1 dnia to że jesteś słaby to nie znaczy że masz mnie wyzywać i mówić potem na forum że jestem niedojebany
Na dr jest tak że bana na tydzień można dać za obraze wiec myślałem że na multi jest tak samo lecz nie

0

A i przesprzypadek zedytowałem twoją wiadomoś to był miss click nic nie zmieniłem po prostu na telefonie przez przypadek chciałem zedytować moją pierwszą wiadomoś i mi się zjechało za bardzo naduł i nie popatrzałem która to wiadomość

0

@pingwin428 napisał w Wilku:

Na dr jest tak że bana na tydzień można dać za obraze wiec myślałem że na multi jest tak samo lecz nie

to adminek chyba nie czytał regulaminu? 😄

oczywiście przyznaje że mnie poniosło za co przepraszam za to ty powinieneś raczej najpierw coś napisać lub dać ostrzeżenie a nie od razu po pierwszym moim tekście bana dajesz. Te skany były bardzo dziwne stąd moje wkurwienie. Piszesz że słaby jestem... pewnie jestem, ale pogadamy jak będziesz miał tyle lat co ja 😄
Rozumiem że już mam UB więc temat można chyba zamknąć.

0

Po pierwsze jak zabijesz kogoś to też powinieneś dostać ostrzeżenie że ludzi się nie zabija
Po drugie jak według ciebie gra ktoś nie halo to piszesz skarge a nie spamujesz wyzwiskami w jego strone
I na koniec za kogo się ty wogule uważasz że co 16 (za 2 miesiące 17) to jakiś dzieciak i że jak ty masz nw 30 lat to możesz się wywyrzszać

0

haha ja się nie wywyższam absolutnie przeprosiłem i przyznałem Ci racje o co Ci jeszcze chodzi?
I absolutnie nie spamowałem bo napisałem, jak z resztą zacytowałeś 4 słowa. Dosłownie napisałem do Ciebie na czacie 4 słowa !!!

I tak w ogóle to się pisze "w ogóle" 😄 taki żarcik na rozluźnienie.

0
Ten post został usunięty!
0

Dobra bo widzę że pingwin unosi się honorem za bardzo i teraz już jawnie łamie regulamin bo 24h bana minęło a unbana nie ma.
Wczoraj pisałem w taki sposób bo byłem wkurwiony z resztą nie mam zamiaru już ci się tłumaczyć dość już napisałem i wszystko wyjaśniłem. Kto potrafi czytać ze zrozumieniem dobrze wie o co mi chodzi.

Proszę w takim razie jakiegoś innego admina o odbanowanie mnie na 1vs1?

0
Ten post został usunięty!
0

Mozesz odbanwoac XDDD jak ty tak malo wiesz?? polecam sie zalogowac na sourcebana nacisnac na gracza bana i tam prawy gorny 3 kropeczki "Daj unbana" cos w tym stylu i dajesz tam powod skrocony ze wzgledu na i dajesz link do skargeczki 😛 albo ze poprostu skrocony

0

Halo co ty robisz?! Nie jestes w ban teamie Aren więc co to za jakieś decyzje. Nie dostajesz żadnego um na ten moment.
1/3 ostrzeżenia. A PRZYPOMINAM Ci że jesteś na okresie próbnym.

0

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć