Informacja

Lista administracji została usunięta. Dlaczego? Jest po prostu nie potrzebna. Listę administracji możemy sprawdzić poprzez wejście na source bana danego serwera. Co do administracji forum - za niedługo stworzę temat w którym wszystkich wypiszę. Ta lista była także złodziejem cennego czasu całej grupy osób, których się tą listą zajmowali. Musieliśmy ją w pełni ręcznie aktualizować, natomiast lista na source pokazuje obecnych administratorów i tyle.
Poradnik dla tych, którzy nie wiedzą jak na listę wejść:

Życzę miłego dnia 🙂

ostatnio edytowany przez Kolibeer

Wreszcie, i tobie tez zycze milego dnia

Jaka lista lol? Nigdy nie korzystałem z żadnej listy, zawsze jak coś to bo właśnie z sourca.

Była wogóle jakaś lista??
Pozdrawiam FabeN

Nie wiedziałem że jakaś lista była xD

Lista była ale niezaktualizowana więc po co ją aktualizować jak można ją usunąć i zrobić poradnik

#JestemSławny

pozdrawiam faben

(byla lista kiedys zrobiona)

Lista administracji która nigdy nie była kompletna 🙂
P.S Czyżby powrót?

Lista byla kompletna bo ją zaaktualizowałam i dodałam linki do sourcebana danego serwera z pełną listą. Do tego była tam napisana administracja forum.. Fajnie, dzięki XDD Kij z tym, że Ty z Viperem zrobiliscie ją wczesniej totalnie źle i bez sensu.
Może nie wiedzieliście, ze ona jest ale no była i ktoś tam z niej korzystał xD

https://cswild.pl/topic/11996/lista-administracji-deathrun-1

Wszystkich nas nie uciszycie, dr1 - twój bastion listy administracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Patkaa Już dawno temu gadałem o tym z masterem i stwierdziliśmy, że lista jest po prostu bez sensu.

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Kolibeer