Jak chcesz się nazywać grafik to zrób to ;)

0

@Grafik, wątpię żebyście leniwe kluchy się za to zabrały ale no zobaczmy xD
Macie test na najbardziej zaangażowanego grafika na tej sieci bo avatar to mój stary nawet umiałby zrobić.

Ogólnie to chcę żebyście wykonali dla mnie projekt strony internetowej dostosowanego do 12 kratkowego systemu kolumnowego, czyli po prostu 960_grid_12_col

Strona ma zawierać:
(nie musicie się tego ściśle trzymać)

• miejsce na logo
  • przedstawiać ofertę hotelową (po prostu żeby było na to miejsce)
  • formularz i dane kontaktowe (po prostu żeby było na to miejsce)
  • umożliwić elektroniczną rezerwację pobytu (np zakładka rezerwacja)
  • zawierać galerię zdjęć (jedno wystarczy, bo będzie się przesuwało po przez kliknięcie)
  • i jakieś elementy zaproponowane przez Was (cokolwiek xD)

Ogólnie pracujecie na czymś takim:

tu macie link do pobrania template (tych pasków, od razu podana jest rozdzielczość: od pobrania tego zaczynacie!
0_1554630348791_cffda31a-1991-41c8-ad10-f62e61d22666-image.png
z tymi siatkami to chodzi o to że jak się pisze stronę to łatwiej jest dopasować wszystko do kratki i przy stronie która zmienia swój rozkład przy zmianie rozdzielczości łatwiej jest to napisać, taki obrazek poglądowy:
0_1554630968483_9385df2d-a81b-439f-8f40-b404dc6117a9-image.png

np coś takiego xD, styl strony dowolny. Można ściągać z innych stron hotelowych i z neta

poradniki do tego:
https://grafmag.pl/artykuly/layout-strony-biblioteki-internetowej
https://grafmag.pl/artykuly/projekt-internetowego-pamietnika-z-wykorzystaniem-mozliwosci-photoshop-cs6

programy w których można robić:

• acorn
  • affinity_designer
  • balsamiq
  • corel_draw
  • expression_design
  • fireworks
  • flash
  • gimp
  • illustrator
  • indesign
  • inkscape
  • omnigraffle
  • photoshop
  • pixelmator
  • quarkxpress
  • visio
  • xara
0

Powodzenia że komuś się bedzię chciało robić coś takiego ZA DARMO.

0

Ehh chyba odpadam ale zobaczę może pod wieczór spróbuję daj mi pograć na surfie...

0

Do zamknięcia - brak wzoru

0

@mikrus ty kurwa sam jesteś do zamknięcia xD
2iq użytkownik forum

Tematyka (Na przykład samochody): hotel ?? xDD
Rodzaj pracy: projket strony
Napis(y): dowolne xD
Wymiary :
@fredzio1337 napisał w Jak chcesz się nazywać grafik to zrób to 😉:

tu macie link do pobrania template (tych pasków, od razu podana jest rozdzielczość: od pobrania tego zaczynacie!"

Inne(kolor napisu itp.): dowolne xD

Proszę, tyle to wnosi do mojego zlecenia.

@Czak mg dać max 10zł

0

Ty prosisz kogoś by ci zrobił za darmo/10zł projekt strony internetowej? naprawdę? XD

0

yebac nawet nie skomentuje

0

Masz takie coś xD
0_1554634482339_essa.jpg

0

Może zabiorę się za to.

0

@ryu osoby które interesują się grafiką zabierają się za różne projekty. Ja rozumiem, że twoim zdaniem za zrobienie obrazka który imituje stronę internetową powinienem zapłacić 3 stówki, ale jak nie zamierzasz nic robić to się po prostu nie udzielaj

Graficy z wilda siedzą w Gimpie i PS, sklejenie kilku elementów nie powinno wykraczać po za ich kompetencję. Nie oczekuję profesjonalnego projektu, więc gadanie o pieniądzach pod takim zleceniem to jest jakiś żart. Najwiecej do powiedzenia mają ci którzy nawet prostej lini w pajncie by nie zrobili, jeżeli ktoś byłby zainteresowany i chciał pieniądze za swoją prace to by się odezwał. Robicie tak kurewsko sztuczne zamieszanie, temat zostałby zamknięty ze względu na brak zainteresowania i tyle. Zawsze znajdą się mądre głowy, które muszą skomentować dosłownie wszystko.

@BananekMagic ja rozumiem że chciałeś być zabawny, popisałeś się swoimi umiejętnościami. Godnie reprezentujesz stanowisko Grafika na tym poważanym forum.

Mentalność niektórych osób przyprawia mnie o wstyd, bo w końcu stanowię część tego cyrku.

@Aquix, a przepraszam bardzo co chcesz komentować? To, że za projekt strony bierzesz STO złotych (szok)(nie mówiąc o innych zakładkach) nie znaczy, że ktoś nie będzie chciał się za to zabrać hobbistycznie...

0

@fredzio1337 Owszem, odpowiedziałem @air bo mnie oznaczył, ale gdybyś udostępnił taki pościk na jakiejś chociażby grupce z grafiką to krótko mówiąc by Cie wyśmiali, to, że biorę przykładowo sto złotych nie miało wywrzeć na nikim wrażenia tylko podałem swój cennik, aby air wiedział dlaczego się za to nie zabiorę. Wątpię, że ktoś będzie chciał zabrać hobbistycznie i teraz nie wiem dlaczego wyśmiewasz prace bananka która jest adekwatna do tego postu, skoro chcesz coś za darmo nie powinieneś się spodziewać nie wiadomo czego, po za tym widziałeś wcześniejsze prace grafików którzy z awatarami sobie nie radzą, a ty od nich oczekujesz czegoś powiedzmy w granicy komfortu... Nie wiem czego ty oczekujesz od tutejszych grafików, ale nigdy nie wyśmiewaj ani nie powinieneś krytykować pracy którą ktoś zrobił Ci za darmo, bo to jest jak dla mnie nie na miejscu...

0

Co jeszcze dorobić?

Mógłbyś mi wytłumaczyć po co są te paski?
Bo dalej nie rozumiem.

@Aquix
O to chodziło?

0

Po co ta niepotrzebna wymiana zdań? Mamy coś takiego co nazywa się "wolnym rynkiem" oznacza to, że cytat z wikipedi: "rodzaj rynku, na którym wymiana dóbr dokonuje się w wyniku dobrowolnie zawieranych transakcji pomiędzy kupującymi a sprzedającymi przy dobrowolnie ustalonej przez nich cenie." Mogę wystawić nawet masło za 200 zł i kto mi zabroni. Inna sprawą jest uprzejme zwrócenie uwagi, że to nie ma sensu, a komentarze typu "yebac nawet nie skomentuje" pokazują jak niski poziom reprezentują niektórzy. Nie bronie też @fredzio1337, który niepotrzebne wdaje się w dyskusje i robi to samo co inni w jego stronę.

0

@master Jak widać kolejny popełnia błąd interpretacji, napisałem to, bo @air mnie oznaczył i dla mnie było to bez sensu dlatego napisałem tak do niego. Po za tym wyjaśniłem, wszystko w komentarzu wyżej co do tej sprawy I NIE NIC NIE PISAŁEM O TYM, ŻE NIE MOŻNA ZLECAĆ CZEGOŚ ZA DARMO. Wiem, że zwracasz się ogólnie, ale wypadałoby się zainteresować sprawą, aby może dobrze zinterpretować niektóre zdania?

0

@aquix Może niepotrzebnie cytował akurat Twój komentarz, bo chciałem odnieść się do wypowiedzi wszystkich osób. Bardziej chodziło mi o to, że po co się wypowiadać jak nie ma się nic do dodania. Tak jak już napisałem, jeśli chcesz zwrócić autorowi uwagę, że takie zlecenie nie ma sensu to po prostu napisz to w normalny sposób. Żaden szanujący się grafik nie napisałby tak, trzeba reprezentować jakiś poziom.

0

@Aquix człowieku xD

wyśmiewasz prace bananka która jest adekwatna do tego postu

Praca bananka jest ewidentnie zrobiona na odpierdol, jako profesjonalista powinieneś to wiedzieć. Ładnie manipulujesz faktami bo sugerujesz, że się z niego wyśmiewam. Napisałem wyraźnie, że "rozumiem że chciałeś być zabawny, popisałeś się swoimi umiejętnościami".

gdybyś udostępnił taki pościk na jakiejś chociażby grupce z grafiką to krótko mówiąc by Cie wyśmiali, to

Nie jesteśmy na żadnej "grupce" tylko na forum cswild.pl gdzie osoby zajmujące się hobbistycznie dostały ciekawsze zajęcie niż zrobienie avatara

Wątpię, że ktoś będzie chciał zabrać hobbistycznie

ale ty człowieku nie jesteś od wydawania jakiś wyroków, wchodzisz w dział ze zleceniami i mi prawisz jakieś morały, razem ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji robicie tu po prostu syf, twoje posty nie wniosły kompletnie nic

Ogólnie cały twój post jest naszpikowany błędami logicznymi i manipulacjami w których wychodzę na jakiegoś pojeba co próbuje wykorzystać biednych grafików i jeszcze się z nich śmieję xD
"po za tym widziałeś wcześniejsze prace grafików którzy z awatarami sobie nie radzą"
sam robisz to wystarczająco dobrze xD

@Master nie rozumiem gdzie tu moja wina, gdyby nie osoby które to forum traktują jak wysypisko śmieci nie musiałbym odpowiadać na te śmieszne zarzuty. Napisałem dwa posty, pierwszy bo moje zlecenie zostało zamknięte z braku wzoru(xd).
Drugi w którym postawiłem elegancko swoje stanowisko na całą sytuację, bo ktoś postanowił mi robić syf pod zleceniem.

Wykonanie projektu strony jest zwykłą pracą przy grafice którą opanował już każdy grafik na tym forum. Nic z tego co znajduje się w zleceniu nie wykracza po za ich kompetencje. Jeżeli ktoś uznałby, że chce spróbować zrobić coś innego niż prosty awatar to czm nie? Argument o tym, że za taką pracę powinienem płacić nie ma racji bytu, jesteśmy w miejscu gdzie ktoś albo się podejmuje dobrowolnie realizacji zlecenia albo nie. Jest to sprawa oczywista. Widocznie nie dla wszystkich, zacząłem być obrażany i wyśmiewany, zastanówcie się co i o kim to świadczy.

"zamknij tą morde już fredzio bo i tak ciebie już nikt nie słucha"

Serio, to że aquix umie zrobić wektorowe loga, nie daje mu statusu człowieka renesansu. Zlecenie które tutaj zostawiłem mógłby wykonać każdy. Sprawa sprowadza się do pomysłu i chęci. Może by komuś ładnie wyszło i było by co wsadzić do portfolio 😉
NIE KURWA, bo za mało płacą, bo za dużo do roboty, bo chuj wie o co wam chodzi tak na prawdę xD

a ty @ryu wykazując takie zainteresowanie moimi relacjami z ojcem pokazałeś, że jesteś zwykłym szczylem nie wartym zaczynania jakiejkolwiek polemiki

Dziękuję @Winiz za podjęcie rękawic ale nie o to chodziło. Jak będziesz chciał się dowiedzieć więcej to zapraszam na pw.

0

Brak Zainteresowania

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć