Skarga na Administratora Danio

Twój nick: Noimyd
Godzina i data zdarzenia: około 21 10.04.2019
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Danio
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/ToNapewnoNieDanio/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Gram sobie na serwerze po czym jeden z vipow mnie zabił od pleców w jungli bo wskoczył na double jumpie i troche sie zdenerowowałem i napisalem wulgarne zdanie na temat vipów i dostalem bana na czas permanetny od Dania a w regulaminie jest max do 7 dni
Dowody: (screeny, demko):
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Kage oraz Ducky

Odpowiem to w kilku zdaniach. Obraziłeś miki "głupi chuj z vipem i jebać te vip'y. Dostałeś perm gaga, ponieważ obraziłeś wszystkich vipów oraz miki'ego. Zazwyczaj daje bany za takie obrażanie. Ja również poczułem się obrażony przez ciebie, ponieważ również posiadam vip'a. Co do twojego kolegi otóż jak on to się pluł, że vip jest zbyt op. To ja się odniosę do tego. Vip musi się wyróżniać od gracza, ponieważ wtedy ludzi zachęca do kupna vip'a i serwer sam zarabia na siebie. Popatrz na inne serwery gdzie vip ma 110 hp lub 115. Posiada apteczkę oraz granat z wh to wtedy jest mowa, że jest zbyt op. Co do gaga to jak najbardziej zasłużony, ponieważ nie masz prawa nikogo wyzywać na serwerze. Możesz sobie iść ts'a, discorda i wykrzyczeć "jebać te vipy" itp. Tą obrazą udowodniłeś tak naprawdę nic poza swoją głupotą. @Moderator-Forum, @Opiekun-Only-Mirage mam świadków, że delikwent wyzywał na serwerze. Temat do zamknięcia @Missclick, @Hugatti, ponieważ są świadkowie a w tym admin.
+/https://steamcommunity.com/id/czesc_czesc/ [Admin]
+/https://steamcommunity.com/profiles/76561198433402998/ oraz poszkodowany Miki

ostatnio edytowany przez Daniooo

Jeśli gracz okaże skruchę i przeprosi poszkodowanego to można mu zmienić gaga do 7 dni.[Nie mogłem edytować]

Jest to jego pierwsza blokada komunikacji i perm to zdecydowanie za duża kara.Gag zostaje skrócony do 7 dni. A ciebie danio proszę o bardziej rozsądne decyzje w sprawie długości kar.

Temat zamknięty