Prośba o unbana

Twój nick: zyss
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/zyss
Data:11.04.2019
Serwer:Surf+RPG
Opis sytuacji:Gralem na serwerze i wszedl Guffy i powiedzial ze ogladal moja gre przez 1 mape i wczesniej tez i mowi ze mam aimlocka ale sie nie umiem z tym kryc wiec dal mi bana z powodem aimlock. Ale chodzi o to ze nie mam zadnego aimlocka ani zadnych innych cheatow.
Wyjaśnienie: Nie mam cheatow i chcialbym grac na tym serwerze

Mógł bym się rozpisać ,ale jesteś największą parówą na serwerze. Każdy Cię tam nienawidzi ,więc nie wracaj.
Opis sytuacji:
Grasz na aimlocku wbudowanego w myszkę ,więc system VAC tego nie wykryję.. (ale odpowiednią ilość reportów dostałeś)
Generalnie to grasz tak ,że strzelasz full auto i automatycznie aimlock daje jedną pestkę każdemu w głowę.
Jesteś karakanem ,który szuka atencji na takich serwerach.
Sam się przyznawałeś ,że dostałeś bana za aim-locka na innych serwerach.
Dostałeś bana na haxy na 1 rok ,ale twój kumpel Cię dojebał albo ty sam siebie bo masz 20IQ (kasztanie) .
A perma dostałeś za to ,że ty/twój kumpel wbiłeś/wbił od razu po banie na nowym koncie i pisałeś/pisał ,,Ale ZYSS nie miał haxów byłem u niego wczoraj i sprawdzałem po czym GUFFY Cię wyjaśnił jak Kruszwil dziewice...
To powiedziałeś/powiedział DOBRA PRZYZNAJE SIĘ że miał haxy . Dopilnuje żeby tego więcej nie robił...
GUFFY ma ssa.
Podsumowanie : Jesteś korkiem analnym, kasztanem w dupie geja .. - Szpaku 2k18
Coś jeszcze mam każdy dowód na twój argument
Mogę dostać bana za obrażanie ale tfu na takich jak ty pozdrawiam FabeN 😄

ostatnio edytowany przez Patwa ツ

Proszę o zamknięcie sprawy bo:
Twój kolega KoGu sie przyznał i powiedział że ,,będzie cie pilnować"
posiadasz multikonto na którym powiedziałeś ,, Zyss jest czysty niech unbana dostanie''
wszyscy zauważyli że masz aima i nawet kiedy dostałeś pierwszego perma to już zaczęło się to robić podejrzane a teraz latasz na pełnym odpale więc tyle mam do powiedzenia Sebuś zamknij sprawe proszę

Mam ssy jak kogu przyznaje sie ze napisal to dla beki. I kiedy ja dostalem niby bana na rok za cheaty? Nie wiem jak wgrac cheaty w myszke

ostatnio edytowany przez zyss

@zyss
No na początku tak dostałeś na rok ... ale potem guffy sie wkurzył bo ten kolega kłamał /albo ty na multi koncie i dał ci perma.
KoGu to twój kolega i on napisze wszystko co mu powiesz..
Pooglądaj demo z Japana chyba tak o 14

Tak bez zadnych dowodow uwierzyliscie KoGu?

@Patwa-ツ proszę o zachowanie kultury.

Opis sytuacji: Gracz dostał bana za Cheaty, wbił jego kolega i zaczął mówić ze banuje osoby które są lepsze niż ja, po chwili Zbanowany Zyss wbił 2 kontem i napisał " wczoraj u niego byłem i nic nie ma". Kogu ( jego kolega) kłócił się 15 minut po czym przyznał ze przypilnuje go zeby tak nie robił. Dodam ze KoGu był chwile afk i dostł /kick po czym Zyss napisał do jednego z grczy " zajebisty admin ze zbanował jeszcze KoGu"alt text

Wypowiem się tak.

Nikogo nie powinny obchodzić ''dowody'' innego gracza jeśli to są puste słowa jak ''On nie ma cheatów byłem u niego wczoraj/Ma cheaty'' czy coś podobnego. Owszem można wziąść to pod uwagę ale za to Nie powinno się dawać bana! Dowody są na demku, jeśli widocznie cały serwer cię oskarża demka były obejrzane i Administrator stwierdzając to co mówili inni gracze oraz to co widział miał prawo cię zbanować za Cheaty!

ostatnio edytowany przez Mixxu2

Ma prawo zbanowac mnie za cheaty chociaz ich nie mam? To co twierdza inni gracze to nie zawsze jest prawda

ostatnio edytowany przez zyss

Jeśli cały serwer na ciebie się skarży oraz Administrator na Demku zobaczył i uznał, że je posiadasz to miał prawo cię zbanować.

@Mixxu2 On sam z Swojego drugiego konta napisał " wczoraj u niego byłem nic nie ma " Był obserwowany 2 mapy.

ostatnio edytowany przez Juscik

osobiscie przyznaje sie ze tresc ktora pisalem do admina czyli "doplinuje go zeby tak nie robil" byla dla beki i nie bierzcie tego na serio. dzk pzdr

No ale chyba liczba skarg nie sadzi o tym czy mam cheaty i zawsze admin mogl sie pomylic do tego czy mam aimlocka czy nie. Jak widac tutaj sie pomylil

@patwa-ツ nie, nie zrobie tak. Przynajmniej patwa nie mam chitow ze skeeta za 200zl z invite. Pisales mi ze masz aimlocka tylko sie dobrze kryjesz. I jeszcze ze nie wiem jak sie pisze na forum. I sie myliles.Ps: nie mow za mnie koleszko

@KoGu To że ty teraz tak napiszesz to nic nie da, dostał bana z powodów jasnych.. Tak jak napisałem Jeśli Administrator zobaczył coś podejrzanego miał prawo cię zbanować!

Jedyne co możecie zrobić to napisać zażalenie do Właściciela serwerowni i poprosić go o sprawdzenie bo na ten moment jak widać nic ci to nie przyniesie.

@mixxu2 zobaczyl cos podejrzanego? nie wiedzialem ze dobre granie w cs to cos podejrzanego. Tak to jest jak admin jest silverkiem i banuje wszystkich ktorych nie lubi i sa lepsi od niego

Pisze ta prosbe poniewaz zostalem niesłusznie zbanowany na serwerze

Lepszego.......... Ktoś strzela mu w plecy on w skoku one tapem heada sprzedaje ( nie raz była taka akcja)

@Juscik Jak możesz zamknij to po prostu

A wy się tu nie musicie kłócić kto ma racje bo nic wam to nie przynosi jak widać.

Napiszcie do Właściciela serwerowni odnośnie tej sprawy niech on cię sprawdzi jeśli nie pasuje wam ten werdykt.