Prośba o unmuta i ungaga

Twój nick:Gamer
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/id/gamer2115/
Data:27.01.2019 13:44
Serwer:Only Mirage
Opis sytuacji:Nie pamietam

na nie
pajac
obraza
czituje pozdro

@Kendal nie obrażaj a co do ciebie @ProGAmer dostałeś ode mnie perm muta i gaga za to, że obrażałeś każdego kto popadnie. Jestem przeciw ub.

ostatnio edytowany przez Daniooo

@Daniooo to jest oszczerstwo a jeśli tak uważasz podaj jakieś dowody

ta demko z przed miesiąca xDD śmieszny jesteś.

swoje już odczekał myślę że można dać mu szanse

@Daniooo to wyślij a nie piszesz że śmieszny jestem

Ta bo mam na pewno ss z miesiąc temu. @Paradise nie dam mu szansy, ponieważ kiedy on wyzywał to zawsze dostawał upomnienia typu "Nie obrażaj", "Nie wyzywaj". Po upomnieniach dostawał na 1h 2h. Kiedy delikwent dostał zmutaowany na 1h to dalej nie przemyślał swojego zachowania i dalej nadmiernie wyzywał. Później dostał na 7 dni. Po 7 dniach gracz również nie zrozumiał swoich błędów i dalej wyzywał nie tylko graczy, lecz adminów i tak dorobił się perma. Ode mnie nie dostanie unmute ani ungaga, ponieważ wiem, że kiedy wejdę na serwer to gracz znów będzie wyzywał. Napisz za jakiś czas to się zastanowię. @MissKlick, @Czajka proszę żebyście temat zamknęli, ponieważ gracz dostał wiele szans zarówno ode mnie jak i od innych moderatorów.

@Daniooo pisać to każdy może ale jak nie masz na to dowodów to proszę Cię nie wypowiadaj się.

A sam mute i gag to nie jest dowod? XD i tez ilosc tych mutow/banow?

co do @ProGAmer się zgodzę że wyzywa sporo ale na mirku i tak każdy się cały czas wyzywa i co trzeba mutować wszystkich? w końcu dojdzie do tego że tam nikt nie będzie gadał

Jak mam się nie wypowiadać skoro jestem zamieszany w tą całą sytuację. Poprawiłeś mi humor na samą noc. Hehe

ostatnio edytowany przez Daniooo

Dostaniesz ostatnią szansę mut i gag zostaną skrócone do miesiąca. Proszę adminów by następne jego wykroczenie od razu było karane permem. W przypadku ponownego perma nie masz co liczyć na unmuta czy ungaga. Albo będziesz się zachowywał albo skończy się tak jak teraz na permie.

Temat zamknięty