3 mapa ?

Witajcie co wy na to żeby dodać trzecią mapę na serwer np Inferno .

Można spróbować np na tydzień czasu dodać mapę i zrobić ankietę dla graczy co o tym myślą .

Na nie. Jest inny serwer sieci CSWILD tzw 3maps. Tam mozesz poprosic o zmiane mapy

Ok , ale czekam na wypowiedzi ludzi z danego serwera.

momim zdaniem dobry pomysł
dużo ludzi już nie gra na serwie ponieważ ludziom się nudzi granie na okrągło 2 map a trzecia mapa np dust 2 czy inferno odświeżyło by serwer

Na tak. Kiedyś to był FFA full maps turniejowych i było dobrze, kiedyś to było kurła.

Na tak. Zgadzam się z Elmerem , kiedyś to było kurła

ostatnio edytowany przez Zabojczyyy

Kozacki pomysł
Jak najbardziej na props

Jestem na tak jak najbardziej ale myslalem na dodanie mapy np. Overpasa

Ja jestem na TAK, dodać kolejną mapę git pomysł, ciekawe co na to organy wyższe 😄 Kiedyś było full map jak napisał ktoś wyżej i też było git 🦌

Na TAK

ale może nie dodajmy nowej mapy tylko dodajmy głosowanie 2-3 rundy przed zakończeniem meczu na nową mapę będzie głosowanie np: 1. Inferno. 2. Overpass. 3.Cobblestone 4.Train. 5. Mirage 6. Cache.
I zrobić tak żeby nie grać co chwile mirage.

Na tak,
Lepszym pomysłem byłoby zrobienie czegoś pod wzór deatmatchu przy większej ilości map

Na tak, byłoby to świetnym odświeżeniem świetności serwera 🙂

@hujsky jestem na tak za jego pomysłem. To była by najlepsza opcja jaka Była by możliwa.

Jedyna opcja bedzie wymiana 2 mapa a nie dodanie 3 jes od tego serwer (3 map gdzie sa maki (Mirage/Cache/dust) i jak chcecie 3 maki mozecie pograc na tamtym serwerze 🙂 a jak nudzi wam się granie caly czas tych map ( Mirage/cache ) to znowu wymienimy na inne i będzie spadek graczy jak bylo zrobiony wczesniej serwer FFA jak macie pytanie prośby dlaczego nie piszecie na steam lub nie wchodzicie na ts gdzie jestem aktywny caly czas.
Pozdrawiam