Propozycja ONLY AWP

0

Proponuje wprowadzic glosowanie na runde only scout jak to jest w przypadku only noscope. Urozmaiciło by to serwer =D

0

Za. Fajne urozmaicenie rozgrywki.

0

Przeciw, ponieważ jest to serwer only awp, a rundy na np. only scout są na arenkach.

0

tak tyle z tym że scout i awp ma wiele ze sobą wspólnego, a takie rundy też by urozmaiciły serwer ponieważ granie tą awp 40 razy pod rząd może nudzić. zawsze jakaś zmiana się przyda która nie będzie się nudzić

0

Jezeli nudzi Cie gra AWP'ą to nie graj na OnlyAwp XD

0

mnie nie nudzi, ale też nie widze problemu by te rundy scout były, wymagają one takiego samego skilla i dają tyle samo zabawy. jest to snajperka mniejszego kalibru

0

no okej ale dalej jezeli ktos wchodzi na serwer onlyawp to wchodzi zeby grac z awp. ja ostatnio tam wbilem to ten serwer to onlynoscope i kosy wsm wiec takie scouty duzo nie zmienia XD

0

W poddziale propozycje zmian wypowiadamy się argumentując swoją wypowiedź za lub przeciw dodając powód.

0

za bo sobie postrzelam banie ze scouta albo sobie hvh tam xrobie

0

@fay XDXDXDXD mielismy isc 1vs1 hvh
na nie only awp a nie only scout
bez sensu

0

A ktoś coś mówił o only scout? Byłyby to sporadyczne rundy w takim stylu jaki only ns

0

@ryu było by to sprzeczne z nazwą serwera 😉

0

Skoro tak się upierasz to po samej nazwie powinno być only AWP to dlaczego są kosy? Można to nazwać only awp z rundami OS NS więc nie wiem po co ten argument XD

EDIT: Co ty pierdolisz? Nie ma wyłączonego dmg z kosy XDDD widać że nie grałeś na tym serwerze troche

0

kosy nie działaja jest wyłaczony dmg z nich

0

@Ajo2k dmg z kosy jest a co do scoutów to jakieś urozmaicenie może być bo tak to ciągle są ns albo normal jestem jak najbardziej na tak

0

Jest to serwer Only Awp.

Propozycja odrzucona.
Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć