Proponuje wprowadzic glosowanie na runde only scout jak to jest w przypadku only noscope. Urozmaiciło by to serwer =D

Za. Fajne urozmaicenie rozgrywki.

Ban Team Moderator Only Awp Moderator Only Mirage

Przeciw, ponieważ jest to serwer only awp, a rundy na np. only scout są na arenkach.

tak tyle z tym że scout i awp ma wiele ze sobą wspólnego, a takie rundy też by urozmaiciły serwer ponieważ granie tą awp 40 razy pod rząd może nudzić. zawsze jakaś zmiana się przyda która nie będzie się nudzić

ostatnio edytowany przez ryu
Moderator Deathrun

Jezeli nudzi Cie gra AWP'ą to nie graj na OnlyAwp XD

mnie nie nudzi, ale też nie widze problemu by te rundy scout były, wymagają one takiego samego skilla i dają tyle samo zabawy. jest to snajperka mniejszego kalibru

Moderator Deathrun

no okej ale dalej jezeli ktos wchodzi na serwer onlyawp to wchodzi zeby grac z awp. ja ostatnio tam wbilem to ten serwer to onlynoscope i kosy wsm wiec takie scouty duzo nie zmienia XD

Redaktor Opiekun Multi-Arena Globalny Moderator

W poddziale propozycje zmian wypowiadamy się argumentując swoją wypowiedź za lub przeciw dodając powód.

Moderator Deathrun 3

za bo sobie postrzelam banie ze scouta albo sobie hvh tam xrobie

Grafik

@fay XDXDXDXD mielismy isc 1vs1 hvh
na nie only awp a nie only scout
bez sensu

A ktoś coś mówił o only scout? Byłyby to sporadyczne rundy w takim stylu jaki only ns

Grafik

@ryu było by to sprzeczne z nazwą serwera 😉

Skoro tak się upierasz to po samej nazwie powinno być only AWP to dlaczego są kosy? Można to nazwać only awp z rundami OS NS więc nie wiem po co ten argument XD

EDIT: Co ty pierdolisz? Nie ma wyłączonego dmg z kosy XDDD widać że nie grałeś na tym serwerze troche

ostatnio edytowany przez ryu
Grafik

kosy nie działaja jest wyłaczony dmg z nich

Moderator Only Awp Moderator Only Mirage

@Ajo2k dmg z kosy jest a co do scoutów to jakieś urozmaicenie może być bo tak to ciągle są ns albo normal jestem jak najbardziej na tak

• 15
    Wyświetlenia