Wszystko dla Dr1

0

NIE GRASZ NA DR1, TO NIC NIE PISZ, ELO

Ostatnio Dr1 przeżywa swoją świetność i warto byłoby to wykorzystać i zatrzymać tych graczy przy sobie. Kilka rzeczy do naprawy, usunięcia oraz propozycje. Wszystko co dotychczas było zaproponowane i niespełnione się tutaj znajdzie.

DO ZROBIENIA OD RAZU

• Zablokowanie komendy w konsoli "spectate"
  • Serwer dość często sam wywala i nie jest to spowodowane przez mapy, poza Clouds, Militia2017 i TextureExtremeV2. Prawdopodobnie wywalanie serwera spowodowane jest pluginem na rzucane kosy. Skąd to wiemy? Na innych DR nigdy tak nie wywalało a serwer wywala najczęściej w momencie zrespienia się z drugiego życia i rzucenia kosą.
  • Naprawa bana za wychodzenia z TT
  • Naprawa godzin na GameTrackerze
  • Naprawa demek, o co chodzi? - dema z map albo się nie nagrywają albo nagrywają się tylko przez kilka minut uniemożliwia mi to sprawdzenie skarg na graczy, albo czasami zapisania jakiegoś rekordu

BŁĘDY, KTÓRE NIE PRZESZKADZAJĄ ZBYT MOCNO

• Zwierzaki widać mimo komendy "!hide"
  • Podświetlenie czasami buguje się i podświetlony model CT'ka stoi sobie (nie jest solidny ale czasami przeszkadza)
  • Pół błąd - dlaczego w sklepie są jakieś wampiryzmy i jakieś inne niepotrzebne bajery, których nikt nie używa bądź nie działają
  • Na czacie pojawia się informacja o Teamspeaku, którego chyba teraz nie ma?
  • Dość często na początku respi się z dwoma kosami

NAPRAWA BOTA REPLAY
Jak wiemy bot replay ma swoje problemy, ale mądrzy admini i gracze odkryli sposoby jak go naprawić. Chociaż żeby bot działał normalnie bez pomocy admina są różne sposoby, które wymyśliłem.
BŁĘDY BOTA

1. Bot czasami nie działa i admin musi go wykickować. Dlaczego tak się dzieję? Dość często zauważyłem, że na początku mapy respią się 2/3 boty - "bot !replay" (prawidłowy), i "BOT Zwykły ;Czas:". Po pewnym czasie, zwykle po dołączeniu do drużyny innych ludzi lub końcu rozgrzewki wywala Bota - zwykle tego prawidłowego choć nie zawsze.

2. Ostatnio zauważony błąd - jeżeli graczy jest koło 18/20 bot znika z serwera XD

3. Czasami BOT zaliczany jest jako gracz i trzeba go slaynąć (bardzo rzadkie przypadki) - zwykle w momencie braku TT

4. Czasami BOT buguje się i puszcza cały czas te samą powtórkę

PROPOZYCJE NAPRAWY ?

• Na początku mapy autokick dla bota (już to wcześniej proponowałem)
  • Można dodać "votekick oraz voteslay" w, którym jedynie pokazywany był BOT. Jest to do zrobienia na innych serwerach gdzie jest voteban, ten ignoruje osoby z vipami. Także myślę, że takie coś byłoby do zrobienia

PROPOZYCJE

• dodanie pluginu na SSJ - pokazywanie Speeda przy ilości skoków na czacie oraz dokładniejsze info na temat: gaina,synca itd.
  • informacje na czacie bardziej kolorowe, rzucające się w oczy
  • możliwość wyłączenia efektów spawnu vipa jakieś wybuchy i inne
  • zrobienie czegoś żeby "drugie życie" z vipmenu nie uaktywniało się podczas Autoodrodzenia (spowodowane przez menu preferencji)
  • włączenie możliwości zarabiania kredytów / quizy matematyczne od 2 aktywnych graczy. Zapobiegłoby to nabijaczom kredytów. Na Dr1 nigdy czegoś takiego nie było, ale na innych DR jest to dość częste zjawisko
  • możliwość wyłączenia tagu/rangi za punkty na czacie
  • dodanie do sklepu Modeli Postaci i innych bajerów z innych serwerów DR tej sieci
  • customowe kosy do sklepu (typu punch, pałka baseballowa - kiedyś takie były kurłą)
  • za rejestracje na forum 1k kredytów żeby zachęcić ludzi do zakładania kont na forum
  • dodanie możliwości tworzenia głosowań (sm_vote) dla admina

Taka też prośba ode mnie. Rozszerzenie możliwości opiekuna i trochę admina, bo ten admin tutaj jest tak bardzo okrojony xD. Tak samo żeby administracja była bardziej aktywna nawet ty panie Opiekun 😕

MAPY

Hardroad - zmiana zone na taki jaki był poprzednio...

Pirates - Zone końcowy powinien być po wejściu na drabinę

Snowpath - zone końcowy przed wejściem na tego olda, ponieważ bo przejściu mapy zabija CT. Jeżeli ktoś by odpalił bota to po przejściu przez niego mapy wszystkich by zabiło /// można też wywalić mapę

Ramesses - Zone końcowy powinien być niżej, zaraz po wejściu do pokoiku końcowego z wyborem

GoodGame - Dalej nie ma zone końcowego

Trifecta - zone początkowy powinien być tam gdzie się respi, przed pierwszym drzwiami /// trzeba zrobić reset WR

Zerochance - postawienie slayzone na sekrecie oraz usuniecie WR

Lego_World - Zone teleportujący po stronie TT zeby nie mozna bylo sie zabić oraz Slayzone zeby nie mozna bylo skracac po śmierci TT do samego końca

Cocainum - teleport zone po stronie TT przy wejsciu na rampy (wywalaja one terro poza mape)

Strangefactory - endzone (chyba go nie ma) powinien byc przed wejsciem do pokoju z wielkim laserem

Bajocero - brak startu i końca

Labrat - źle zone końcowy i zresetować wr na tej mapce

^mówiąc o teleportzone wydaje mi się, że powinno być takie cos w obecnym pluginie bo widziałem to juz na innych serwerach. Jezeli nie ma czegos takiego to po prostu bedzie sie za to banowalo

Mapy do zamiany

Revolution - link do dobrej wersji tej mapy poniżej
Familyguy - ^^up
Texture_extreme- ^^up
Baltic2017 - jako dodanie lub zamiana obecnej wersji /// bardziej preferowane jest dodanie

Militia_2017_v2 - do wywalenia
Texture_extreme_v2 - do wywalenia
deathrun_kassal_tron - skacze bardzo sv i var i mapa jest przez to niegrywalna
deathrun_clouds - wywala serwer gdy jest duzo osob

http://www.mediafire.com/folder/dsv593nqjd9anlu,jhr9c9wzlee7evw,cx463fjodsulona,bo9tok09pxs4slp/shared

@Master
P.S: Możesz mi nadać range na forum xD

0

bardzo dobre pomysły lecz poczekamy aż wszystko master doda bo za miesiąc matury
(Z tymi demkami to nie wiem, mi ani razu się tak nie zdarzyło przynajmniej)

0

Pierwszy lepszy przykład, geniuszem być nie trzeba żeby zrozumieć.
0_1555361655675_Bez tytułu.png

"osoby ktore graja na dr1" he he

0

Komenda zablokowana, mapy usunięte, ban za wychodzenie z TT również powinien działać. Co do godzin na GT to support nie był mi w stanie pomóc, a usuwanie serwera z gt i dodawanie na nowo nie pomogło. Po maturze planuje wprowadzić na wszystkich serwerach własny licznik godzin. Będzie to o wiele lepsze rozwiązanie niż gametrack. Reszta będzie wprowadzana/naprawiana w miarę moich możliwości czasowych.

0

@Master A zone i podmianki tych 4 map? Dałoby radę

0

@bartul Postaram się jutro, albo pojutrze tym zająć.

0

@Master To masz opisane wszystko o zone, może jutro wejdę i zrobię SSy gdzie te zone powinny być xD. Jeszcze prosiłbym o range na forum. //Dzieki

0

@Master Kolejny błąd, po CT nie mozna uzywac explode ani kill

0

Bany na 1h od serwera dalej nie dzialaja

0

PROPOZYCJA

Możliwość ściszania muzyki z mapy. Link do pluginu:
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=257874

Być może to pomoże na zepsute demka:
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2070519
ewentualnie:
https://mygo.pl/topic/2077-csgo-demo-autorecord-fix/

0

@Master Po update komenda "mp_drop_knife_enable " przełączyła się na 0 gdzie powinna być na 1 (żeby móc wywalać kose)

Dodatkowo proponuję ustawić komendę dzięki której z kosą biega się z prędkością 260 velocity (nie pamiętam jej ale jest taka xd)

0

O jezu na tak

0

deathrun_warehouse - zone końcowy za niski

0

Dr1, powoduje crashe CS'a - czasami jest dobrze, czasami wywala cs'a po 5 razy jak sie wejsc probuje 🙂

0

Jeżeli jesteśmy na oglądających to nie słychać tego co mówimy na czacie głosowym.

0

¯_(ツ)_/¯

Zaloguj się, aby odpowiedzieć