Skarga na Aposoo

Twój nick: xermax
Godzina i data zdarzenia: około 18:00 15/04/2019
Miejsce: Discord
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Aposoo
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198842077538/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Gracz Aposoo wczoraj na discordzie obrażał administracie serwera dr+klasy, obrażał sam serwer i mówił, że ma na niego wyje****. A co najbardziej mnie skłoniło do napisania skargi, obrażanie mastera
Świadkowie: Kil3rek i pjoter gadali ze mną i aposoo na discordzie

Potwierdzam po tamtej rozmowie zaczął mnie wyzywać i tak przez cały czas.

Wiem, że nie jestem w to zamieszany ale jeżeli składasz skargę i to jeszcze z discorda to chyba musisz jakoś uwiecznić część rozmowy żeby skarga została przyjęta XD. Bo wiesz ja wczoraj gadałem z adminami i oni powiedzieli że master gupek i dajcie im degrada...

ostatnio edytowany przez bartul

Bartul przecież nie trzeba części rozmowy mam ludzi którzy przy tym byli oni są administratorami dr klasy tak jak ja, więc raczej byśmy nie kłamali 🙂

Potwierdzam, byłem przy tej sytuacji, był też ziemniaczek ale on pewnie skłamie dla dobra brata

Chciałem dokładnie to samo napisać, @bartul . Bo z serwera, można zobaczyć na demku, rozmowy pw to ssy, a rozmowy na dc to tak trochę trzeba jakieś dowody...

Niestety nie nagrałem rozmowy na dc 😕

Tylko czego nie rozumiesz ? Możecie wzajemnie się obrzucać, że to on kłamię i nikt tego nie udowodni xD

Myśle, że jezeli miałby coś do Mastera, serwera to by po prostu odszedl xD

ostatnio edytowany przez bartul

Chyba, że aposoo się przyzna

Według mnie ta skarga nie ma sensu ponieważ jeśli nie masz demka nie możesz nic udowodnić. Jak jeszcze te skargi że ktoś ich wyzywa na steamie mają jeszcze sens bo masz screeny i możesz je pokazać to na discordzie nie możesz tego zrobić.

Dobrze jak uważacie licze naa to ze aposoo sie przyzna. Skarga do Zamkniecia

Nie potwierdzam ze namówisz kolegów to nie wszystko pokażesz dowód dopiero składaj skargę mam ss jak pisałeś ze zrobisz wszystko abym dostał degrada specjalnie

0_1555533358244_e5fcd417-1bd1-445f-8b6d-7bd2bb4cb516-image.png
Jeszcze to
z mojej strony tyle

Aposoo nie napisałem, ze zrobię wszystko żebyś dostał degrada tylko chodzi o to, ze polowa serwera cię nie lubi za to co zrobiłes, i za to, ze tak kłamiesz byś się chociaż przyznał.A jeśli chodzi o to ze zalatwie ci tego degrada, głównie chodziło mi o to, ze będę teraz nagrywał każda rozmowę i robisz SS
Pozdrawiam weź chociaż raz pomysł przyznaj się do winy dzięki

Jesli on tak powiedzial i by mial zamiar tak powiedziec to chyba by po pierwsze przy tobie tego nie mowil, raczej by z toba nie gadal po tej akcji i tez wlasnie mu powiedziales ze bedziesz nagrywal kazda rozmowe to albo nie bedzie z toba rozmawial albo bedzie wiedzial zeby nic takiego nie mowic XD

Nie mam do czego się przyznać

Delder mówił tak bo na początku się przyjaźnilismy i nawet mu pomagałem ale zaczął mnie denerwowac tymi kłamstwami

Tak jak już pisałem @xermmax na PW. Nie mogę ukarać kogoś bez przedstawionych dowodów. W tym momencie to słowo przeciw słowu, a nie mam podstaw, żeby nie ufać, któremuś z Was.

Temat zamknięty