Kilka spraw związanych z Klasami

Więc chciałbym poruszyć kilka skarg związanych z serwerem deathrun klasy.
Po 1 ostatnio był ustalany regulamin bugowania (mam na myśli to, których map nie można skracać) i jak można w tamtym poście zauważyć, nie wolno skracać mapy deathrun_lego_world_final. Pewni gracze o nickach Visper oraz MR Pieseł jakiś czas temu, gdy był reset wr skrócili tę mapę i teraz nie da się zrobić 1-szej wr'ki, gdyż bez skracania nie da się zrobić 5 sekund, jak oni to zrobili. Proponuję dodanie slayzonów na wszystkich mapach, które są zawarte w poście związanym z bugowaniem map na deathrun klasy. Drugim rozwiązaniem tego problemu będzie możliwość usuwania pojedynczych wr'ek np. przez wyższą administrację (BanTeam, opiekun itp.), gdyż myślę, że znajdzie się multum graczy, którzy będą wchodzili na serwer i na złość będą robić te wr'ki na bugowaniu (jeśli nie dodane będą slayzony na tych mapach, to taka możliwość będzie w porządku)
Po 2 na tym serwerze jest klasa śmierć, która w opisie zawartym pod komendą !klasy pisze, że dostajemy strzykawkę. Strzykawkę dostajemy, ale na jedną rundę. Proponuję naprawienie tego błędu czyli dostawanie strzykawki co rundę, albo usunięcie z opisu klasy tego, że ma ona strzykawkę.0_1555505763466_20190417145457_1.jpg 0_1555505776168_20190417145449_1.jpg

ostatnio edytowany przez Franklin

Co do bugowania map wszytko co napisałeś już było wcześniej. Co do tej śmierci nie wiem czy jest to takie potrzebne bo i tak nikt tym nie gra

PRZEPRASZAM, NIE MOGĘ JUŻ EDYTOWAĆ TEGO POSTU
3 sprawą jest to, że jeśli zrobimy 1-szą wr'kę na mapie, to na chacie jest napisane, że dostajemy 200 monet, jednak to się nie dzieje i dostajemy tylko 20 monet za przejście.

Ja mam lepszą propozycje - nie refowac tak szybko załóżmy co miesiąc bo masterem i tak nie ma czasu i wszyscy o tym wiemy, a ma dużo serwerów do odgarniania wiec prawdopodobnie jest zajęty tez innymi serwerami

Proponuję zdegrad Czajke i zrekrutowac nowa osobę ma posadę ban team

@Ajo2k xD. A do twojej propositione to jeszcze dodam, że w teorii smierć ma zabija na hita z ppm, a tak nie jest, master fix pls

Czajka nikogo nie zbanował przez rok ban teamu na klasach

Ta, ban team ban teamem, ale zobacz na naszego opiekuna lul

Żywy na opiekuna
Ty np.na banteam
Wielki restart klas i elo full serwer

@Global-Moderators przydałoby się ten temat zamknąć, ponieważ zostało dodane usuwanie pojedynczych wr'ek. A co do strzykawki dla śmierci to jest nie potrzebne, bo nikt tą klasą nie gra.