Skarga na Admina Danio

0

Twój nick: ruchampsajaksra
Godzina i data zdarzenia: 22.04.2019
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: ✪ ∂αиισ
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/ToNapewnoNieDanio/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) W skrócie, w dniu dzisiejszym podczas rozgrywki na Waszym serwerze only Mirage, dostałem bana pod rzekomo zarzutem obrazy admina... Nie wiem w którym momencie obraziłem admina, głównie ze względu na to, że podczas tej rozgrywki ani razu się nie odzywałem na czacie głosowym ani nic nie pisałem. Więc nie rozumiem na jakiej podstawie przysługuje mi ten ban. Jest on po prostu bezpodstawny i się z nim nie zgadzam.
Dowody: (screeny, demko):
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Niestety nie mogę określić świadków, ponieważ nikogo nie znam i gram od tygodnia na tym serwerze, jednak na pewno jeśli obraziłbym admina, to na pweno by ktoś to usłyszał, bądź zobaczył.

0

Rzeczywiście to nie ty to pisałeś oczywiście dostaniesz ub, lecz delikwent szerzej znany jako kaktus otrzyma bana.Nasz spryciarz chciał nazwać się jak ty i obrazić dania, lecz miał literkę za dużo zwyzywał dania, po czym od razu wyszedł z serwera i zostałeś ty danio pewnie nie zauważył żadnej różnicy, bo mało kto by ją zauważył no na nieszczęście kaktusa moje czujne oko wyłapało różnice i on za swoje czyny zostanie srogo ukarany.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć