Wszystko dla Surf+RPG <3

0

z wszystkim na tak oprócz podowojonego expa na weekend bo wtedy po prostu będzie rzeź i nowi gracze nie będą mieli szans z np tobą a masz aktualnie chyba kałacha

0

@andrzejek2137 ale to było by od nowej edycji jak coś .

0

Już pisałem o tym posta, ale jak widać do tej pory się nikt tego nie podjął.

Te wszystkie mapy powinny być usunięte, nie mają sensu ponieważ:
jest 1 rampa na środku mapy
Kilka ramp
Zwykły surf
Kopie
Pobugowane!

surf_scorpion
surf_4fun_2015_v2 (Wszystkie wersje mapy 4fun są do usunięcia)
surf_boldadash_v1
surf_csgo_10x_v2
surf_elk_clover_go
surf_enjoy
surf_galaxy_b1_4
surf_greatriver_classic_nf
surf_greatriver_csgofix
surf_greatriver_xdre4m_d
surf_greatriver_xdre4m_so_qf
surf_greatriver_xdream_inf_vq
surf_icebob2
surf_innovation_day
surf_legends_underground_nf_v2
surf_machine4_go_b2
surf_machine4_remix_csgo
surf_magnetron
surf_ninja_r4
surf_nocturns_loney_fix
surf_ny_resist_nf
surf_old_sand
surf_pixelhelden_net
surf_rebel_scaz_csgo
surf_rebel_scaz_go
surf_rocketmancsgo
surf_skate_pb
surf_skyworld_nf
surf_stained_duality_v43
surf_the_gloaming_rat
surf_warped_r4final
surf_water-run_pb
surf_xgb_latinium_go
surf_xiv_csgo_fix
surf_xiv_go
surf_innovation_night

0

Jestem za tym co napisał @Mixxu2
Proponuję jeszcze parę fajny opcji:
-Zmienienie z wymagań na admina z chyba 10h na 100h oraz wymagane będzie 10 godzin w ostatnie 7 dni od podania.
-Zmiana czasu zaplanowania bomby z 1 minuty od rozpoczęcia rundy na np. 30 sekund/50 sekund
-Wywalenie z wymagań na administratora mutacji, ponieważ jest dużo fajnych osób, które nadają się na admina, a marnują się przez brak mutacji np. Taki ja. Nie mówię żeby wywalić to całkowicie, ale przymykać na to oko chyba można.
-Usunięcie z mapy coloseum only no scope, ponieważ jest to super mapka, a dużo graczy lata z celownikiem.
-Dodanie do regulaminu dwóch punktów bo o to jest dylemat:
1.Nie można rzucać molo na mapie Surf ski 2 go na wyjściu z Mario Tower
2.Nie można brać bomby z automatu, gdy sojusznika posiada bombę lub paka znajduje się na mapce.Chodzi o mape Surf_mai_remix

0

Dobra dobra @Patwa-ツ Nie zapędzaj się alt text

Ty na Administratora? te 2 rzeczy do siebie nie pasują x D

Nie powinno być młodszych osób w Administracji ponieważ później starsze osoby się czepiają, że ''dziecko'' bez mutacji się rządzi na serwerze..

Ja zacząłem gdy miałem 14 lat ale podkreślam miałem mutacje

Nawet jeśli posiadałem mutacje to starsze osoby czepiały się, że ''Taki mały szczyl nie będzie mną rządzić, ''Wyjebcie go z tej Administracji'' bo to przesada.

Więc jeśli ja miałbym się na to wypowiedzieć to jestem na wielkie NIE

0

@Mixxu2 dobrze mówi
admin powinien mieć mutacje i i chociaż te 16-17 lat ,

• co za dodaniem map do servera : i tak byłyby grane cały czas te same mapy co do teraz ( dust , colos , japan ) chociaż może to się zmieni

• usuniecie mapy: surf_rebel_scaz_csgo oraz
    surf_rebel_scaz_go , ponieważ nie ma ona sensu

• dodanie paru znacznych podpunktów w regulaminie ( tak jak pisał wyżej @Patwa-ツ )

• ogólnie ogarnięcie całej administracji bo jak jeszcze grałem to rzadko był admin ( przeważnie spotykałem tylko @White2137 oraz @Juscik) ,

• Dodanie "ślepoty administracji" chodziło by w tym oto że na niektóre punkty regulaminu admin przymykał by oko , np. na kulturę , kampienie itp ( nie chodzi tutaj o to żeby w ogóle nie banować tylko przymykać oko , tak miedzy np. 24:00-7:00

0

Dodanie "ślepoty administracji" chodziło by w tym oto że na niektóre punkty regulaminu admin przymykał by oko , np. na kulturę , kampienie itp ( nie chodzi tutaj o to żeby w ogóle nie banować tylko przymykać oko , tak miedzy np. 24:00-7:00

Co do tego jestem na nie!
Taki podpunkt nie miał by sensu, po 24 robiła by się samowolka na serwerze ciągłe wyzywanie/różne inne rzeczy które nie powinny mieć miejsca,

Moim zdaniem powinny zostać wywalone mapy które zostały podanie wyżej, dodanie kilku nowych przed sprawdzeniem ich i zrobienie czegoś typu ''Nie ma wyboru mapy pod koniec rundy, ale jest automatyczna zmiana mapy w prostym tłumaczeniu kolejka map które lecą po kolei. @Master prosił bym o przemyślenie tego, wydaje mi się że trochę by to poprawiło.

0

Mapy podane przez @Mixxu2 zostały usunięte.

Mapy, które zostały dodane:

• surf_green_v3_pb_beta
  • surf_gamma_pbbeta

Aktualna pula map

Zaloguj się, aby odpowiedzieć