Zgłoszenie admina jakatee

0

Twój nick: peRM
Godzina i data zdarzenia: Nie mam pojęcia
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Jakatee
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198406035989/
Opis sytuacji: Powiem Tak admin powinienem robić to do czego ma prawo i obowiązek do pilnowania serwera. Kiedys na mapie rashowali nadmiernie byłem na serwerze ja i jakatee napisałem mu aby ogarniał i kickowal za Rush "powiedział nie będę kickowal swoich znajomych za rashowanie".. To odpuściłem ale teraz gdy zbanowal mojego kumpla powód Wh a nawet nie sprawdził go jak gra.. Bez sensu. W dodatku od innych graczy i adminów słyszałem że z kulturą za dobrze nie jest.
Dowody: Brak ponieważ było to już trochę temu
Świadkowie (ewentualnie gdy nie ma świadków: Niech się wypowiedzią admini

0

Na tak:

• głównie przez to co dzisiaj do mnie powiedział: "zamknij morde zachowuje się tak samo jak przed dostaniem admina a nie będę pisał na chacie co chwila słowa"
0

Na tak:
Dzisiaj mialem sytuacje w ktorej gracz slayernation naduzywal wulgaryzmow mowilem mu zeby sie uspokoil bo inaczej dostanie odemnie muta i wtedy wtracil sie jakate i powiedzial mi tak cytuje co ty kurwa robisz swoich straszysz?
ja odpowiedzialem mu ze co ma do tego ze sie znam ze slayerem jak naduzywal wulgaryzmow a ja go ostrzegalem z 2/3 razy po czym dalem mu muta. To sytuacja z dzisiaj, a juz wiele razy slyszalem jak przeklina w obecnosci graczy na serwerze. Byla tez taka sytuacja w ktorej jego ,,znajomy” rushowal przed 1:10. Jakate na to w zaden sposob nie reagowal, a gdy inny admin przyszedl i sie go spytal dlaczego nic z tym nie robi odpowiedzial ze to jego znajomy i nie bedzie go kickowal, banowal ani nawet ostrzegal. Moim zdaniem on sam prowadzi do tego aby zostal zdegradowany.

0

Na tak:
Permamentnie banuje za nic,naduzywianie wladzy 🙂

0

eluwa ty to się nie odzywaj bo jak nie miałeś admina wyzywałeś i przeklinałeś . A teraz taki kurwa Święty admin raz powiedziałem kurwa a ty już do Mnie z mutem jesteś fałszywy taki typ admina nie powinien mieć
Takie moje zdanie Nara
ps. gramy razem tyle czasu byliśmy tak jak by kumplami na serwerze a ty po dostaniu (władzy) zmieniłeś się o 360* i to nie jest tylko moja opinia
Jak byli starzy admin nie było takich szopek . Bandi ogarnij tych nowych Ochroniarzy serwera-.-

0

Powiem tylko tyle. Zachowuje się tak jak przed zostaniem administratorem, mam na serverze dużo kolegów a nawet powiedziałbym przyjaciół. Jestem jedyną osobą ogarniającą ten server. Gram po kilkanaście albo kilkadziesiąt godzin tygodniowo. A powody banów ? Jak można nazwać typa który wchodzi na server wyzywa przechodzi do drużyny wygrywającej inaczej niż idiota? Jeśli chodzi o Keczupa to zbanowany został po wspólnej decyzji z Patrykiem. A to że ja przeklinam to nie rozumiem. CS jest dla osób powyżej 18 roku życia i osoby poniżej nie powinny w niego teoretycznie grać. Moim zdaniem administracja na serverze to dno. Wchodzą raz na jakiś czas na godzinę max i próbują ogarniać. Ja zżyłem się z serverem i ludzmi na nim grających. Złożyłem podanie na podwójną prośbę samego Bandiego. Ci co mnie znają wiedzą że jestem normalnym i przedewszystkim dorosłym człowiekiem i nie pozwole żeby jakieś nonamy wchodzące na server próbowały mieć większe zdanie od ludzi którzy spędzają tam większość swojego czasu. Powiem jeszcze tyle, beze mnie na servie zrobi się młyn. Pozdrawiam wszystkie dobre mordki z servera. Będzie mi Was brakowało

0

@Jakate CS:GO jest pegi18, pegi to nie jest wymagany wiek a zalecany

0

już dostał bana a temat nie zamknięty, jakete dobrze gadał że zrobi się tu młyn

0

Oj kolezko kolezko.. nie wydaje ci sie ze masz zbyt wysokie mniemanie o sobie? :))

0

0_1556288485294_58374782_2332305407014692_4297344392894611456_n.jpg
@Jakate to chyba nie jest zachowanie godne administratora...

• a jeżeli chodzi o bana to zgadzam się
0

@Elmer-Fudd Nikt cię na tym serwerze nie trzyma. Stosunek na serwerze twój też nie jest zgodny z tym co ty robisz.. I piszesz jeszcze ze zrobi się tu mlyn. Gdyby "admini" byli normalni chodzi mi w tym momencie o jednego do innych nic nie mam.

0

Od samego początku mówiłem że Jakate to jeden z największych toxiców co potwierdzają kicki z powodem "wyjazd psie". Ile razy słyszałem że wyzywał sbq bo dał bana swojemu najlepszemu koledze Fallen'owi. Mnie również wyzywał bo coś mu się ubzdurało że podpowiadam koledze w teamie więc ...
@Jakate mówisz że spędzasz najwięcej godzin na serwerze zmartwię Cię bo są admini którzy również siedzą i ogarniają serwer. Jest ok 10 adminów i rzadko zdarzają się momenty gdzie nie ma żadnego 🙂

0

#1. Admin ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze.

• nie banuje swoich "ziomków" za rush itp
  • nie zwracanie uwagi na chat

#2. Admin ma obowiązek szanować graczy oraz innych adminów.

• dawanie kicków/banów z powodami które są nie na miejscu
  • mówienie do mnie "zamknij morde"

#3. Admin powinien być wzorem dla graczy.

• brak kultury

#6. Admin może stracić swoją posadę w razie złamania regulaminu.

0

• nie upominal, ani nie kickowal za rush (swoich kolegow :D)

#2. Admin ma obowiązek szanować graczy oraz innych adminów.

• wyzywal mnie od zjebanego bo sie zmienilem ?? od kad jestem adminem (na serwerze)
  • rozmiawial z graczami mowiac ,,zamknij morde''
  • kickowal, banowal z niestosowanymi powodami np. WYJAZD PSIE, idiota

• nie ma kultury (wiem ja to pisze D:)
0

Regulamin Admina:

• Nie dostosowujesz do regulaminu admina ponieważ nie pilnujesz porządku serwera bo sam mówiłeś że nie będziesz banować/kickować swoich kumpli a strona tt domagała się że byś ogarną rush. A ty nic z tym nie robiłeś po prostu to olałeś

#3. Admin powinien być wzorem dla graczy

• powinieneś być wzorem może dla przyszłych adminów na serwerze a ty olewasz chat jak się wyzywają od różnych słów .Sam używasz wulgaryzmów na chacie głosowym i pisemnym a ty to znów olewasz.
0

@jakate napisał w Zgłoszenie admina jakatee:

Eluwa bo do Ciebie to teraz kieruje, jesteś jebanym fałszywcem, skurwiałą gnidą bez honoru i obyś kiedyś przez to zapłakał.

nie interesuje mnie twoje zdanie o mnie :))

0

#1. Admin ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze. - Jak to nazywasz ''nie banujesz swoich''

#2. Admin ma obowiązek szanować graczy oraz innych adminów. - ''wyjazd psie''...malo istotne co zrobil. Powinienes odnosic sie do niego w sposob kulturalny. 😉

#3. Admin powinien być wzorem dla graczy. - Dosc duzo razy slyszalem jak cie emocje poniosly moj drogi co wiaze sie z przeklenstwami.

#6. Admin może stracić swoją posadę w razie złamania regulaminu.

0

Moim zdaniem jego zachowanie jest bardzo nie poprawne ze względu na to że źle się zwraca do niektórych graczy i daje powody banów i kicków które nie powinny mieć miejsca .
Pod tym względem nie wygląda na to żebyś stosował się do punktu z regulaminu który mówi że admin powinien być wzorem dla graczy .
Według mnie od samego początku byłeś toxicem i będziesz jeśli nie zmienisz swojego nastawienia i nie będziesz stawał za kolegami łamiąc punkty z regulaminu .

0

REGULAMIN:
#1. Admin ma obowiazek do pilnowania serwera.
-Nie upomina ani nie kickuje za rashowanie po 1;10 (KOLEGOW)
#2. Ma obowiazek do szanowania graczy jak kazdy czlonek serwera.

• wyzywal graczy w sposob nie kulturalny.
  • kickowal/banowal z powodami np. (wyjazd psie,idiota)
  • Za duze emocje wladza Cie poniosla za bardzo
    Byles spoko do czasu gdy nie miales admina.. Nie mialem do ciebie wtedy nic. Jak juz pisalem w skardze odpuscilem ci po tym ale zbanowales mojego kumpla i postanowilem to napisac No sory!
0

Moim zdaniem z opisanej przez perma sytuacji. Jakate zachował się niestosownie. Moim zdaniem Admin nie powinien być jednostronny i nie faworyzować swoich KUMPLI. Również jego zachowanie na stawia go w negatywnym świetle

Zaloguj się, aby odpowiedzieć