Skarga na admina .

0

Twój nick: kierowca
Godzina i data zdarzenia: godz. 19 52 data 27.04.2019
Mapa: dr_bieber
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Mojakos
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/mojakos
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Grałem na serwerze i wbiło dziecko które w ten sam dzień wyzywało innego gracza . O godzinie podanej powyżej wbiło ono po z powrotem i zaczęło drzeć ryja. Moje uszy nie wytrzymywały bo był to 10 letni płód bez mutacji więc grzecznie poprosiłem go o uciszenie pisząc '' weź utkaj i idź wyzywać" . Wtem admin z szybkimi rączkami ( tak wiem ban za obrazę ) dał mi banicję na 1 godzinę za "Obrazę" . Moim zdaniem obraza nastąpiłaby wtedy gdybym napisał coś w stylu " Je** ci rodzinę " a nie " weź utkaj i idź wyzywać " Bo idąc tokiem rozumowania pana Sir Mojakosa za napisanie " weź się zamknij " też jest ban za ""OBRAZĘ"
Dowody: (screeny, demko):
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): ReYoN3K O v O

0

Ale wiesz ze "wez utkaj" i "wez sie zamknij" to sa dwie inne rzeczy? Jesli ten "plod" dostal bana za wyzywanie to bezsensowna skarga, a twoj ban byl sluszny wiec idk.

0

@delder napisał w Skarga na admina .:

Ale wiesz ze "wez utkaj" i "wez sie zamknij" to sa dwie inne rzeczy? Jesli ten "plod" dostal bana za wyzywanie to bezsensowna skarga, a twoj ban byl sluszny wiec idk.

Ale moge wiedzieć gdzie tu nastąpiła obraza bo idk

0

Bardziej brak kultury

0

@delder napisał w Skarga na admina .:

Bardziej brak kultury

Właśnie brak kultury niżeli obraza

0

to zly powod ale ban sluszny. To chyba do zamkniecia jesli sam napisales ze to brak kultury 😉

0

Ban słuszny tylko przez przypadek dałem tobie powód "Obraza" zamiast "Kultura"

0
  1. Nie dziecko
  2. ja odbyłem swoją kare w postaci 2 godzin za wyzywanie później napisałem mojakosowi żeby coś z tym zrobił i dostałeś bana za wyzywanie mnie
  3. nie drze ryja i nie nadużywam może kilka razy mi się zdarzyło ale nie często
  4. Świadkowie to jest jego kolega więc lepiej mu nie wierzyć i tak btw. to polecam zobaczyć mój profil jak panowie mi ładnie go podpisali
  5. link do mojego profilu look podpisy: https://steamcommunity.com/id/michdepo356/
  6. typeczku gdy wbiłem na serwer cały czas do mnie pisałeś zamknij się itp...
  7. do zamkniecia i ja się poczułem obrażony za "utkaj łeb" sorry za orto gram mm
0

@michdepo napisał w Skarga na admina .:

1. Nie dziecko
  2. ja odbyłem swoją kare w postaci 2 godzin za wyzywanie później napisałem mojakosowi żeby coś z tym zrobił i dostałeś bana za wyzywanie mnie
  3. nie drze ryja i nie nadużywam może kilka razy mi się zdarzyło ale nie często
  4. Świadkowie to jest jego kolega więc lepiej mu nie wierzyć i tak btw. to polecam zobaczyć mój profil jak panowie mi ładnie go podpisali
  5. link do mojego profilu look podpisy: https://steamcommunity.com/id/michdepo356/
  6. typeczku gdy wbiłem na serwer cały czas do mnie pisałeś zamknij się itp...
  7. do zamkniecia i ja się poczułem obrażony za "utkaj łeb" sorry za orto gram mm

Utkaj *

0

"utkaj idź" pomyliłem się

0

Okej czyli za „utkaj” jest ban, ale za „idź się zabić” nie.

0

@mikrus
za spoilowanie filmow tez nie ma 😆 to po co ma byc za to kys? Kappa
Mikrus jak wczoraj bylem na klasach to dwojka dzieciakow sie wyzywalo i 4 adminow bylo online ale zamiast wbijc na serwer to grali mma po tym jak 1 gracz im wszystkim napisal xD (nie na klasach)

0

Ban został dodany słusznie ale, ze złym powodem.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć