Skarga Na Admina

0

Może nie było mnie przy tej sytuacji ale już nie mogę patrzeć na tak dużą głupotę. Takie sytuacje już były i zawsze kończyły się banem.

Sami zobaczcie jak to wygląda.
Jako przykładu użyje kilka osób z dr+klasy (UWAGA TE OSOBY SĄ TUTAJ TYLKO PRZYKŁADEM): Burny, Frosty, Anko, Mikrus, Zywy.
Załóżmy że wszystkie osoby są na serwerze

I teraz tak burny, frosty i anko siedzą sobie na discordzie, a mikrus z zywym są jako zwykli gracze na serwerze

Rozpoczyna się Jackpot wszyskie wyżej wypisane osoby wbijają po 5k na jackpota.
Pula w tym momencie to 25k
Wygrywa Frosty (To nadal tylko przykład) i teraz to co zrobił oskarżony. Frosty daje burnemu i anko 5k.
Jest to zwykłe oddawanie powinien dostać bana

A co zrobił oskarżony? Powiedział że to top donate

Według mnie należy wyciągnąć konsekwencje wobec oskarżonego. Odnosząc się do tej sytuacji według oskarżonego punkt o oddawaniu kredytów jest bez sensu.
Przypominam że piszę to jako osoba która na serwerach wilda gra dłużej niż połowa osób w tej skardze. Osoby w tej skardze są tylko przykładem.
Pozdrawiam 😘

0

Burny bardzo ładnie przedstawił całą sytuacje jak po jackpocie oddajecie sobie kredyty i mówicie że to tylko donate to nie zmienia w żaden sposób sytuacji i w dodatku wszyscy siedzicie na jednym dsc i siebie bronicie nawzajem co jest troche podejrzane

0

Zgadzam się z @Burny
Gram se z ankiem na tsie, się umawiam, ze kto wygra oddaje polowe i już nasze szanse na jp się sumują, po kilku dniach gry na serwerze ja jestem top donatorem Anka a on moim. Można to wszystko robić mówią ze daje ankowi na top donatora. Mniej podejrzane byłoby najpierw zbieranie całej sumy i oddawanie jej jednym donatem, co nie? Bo jak co chwile dajesz komuś to on tez może wejść na jp kolejny raz, bo ma kredyty, a jakbyś mu nie oddał to już nie ma i nie może wbić, przez co i ty nie wjedziesz bo masz małe sznase lul.

0

Jpdl daje mu kredyty od dłuższeg czasu ponieważ chce być top donatoram, dawalem mu przed jp i po jp, potem grałem z ludzmi mrynaarzyki żeby zbierać, zebralem i znowu mu dalem

0

To nie można było raz zebrać dużo i mu dać?

0

Nie bo bym wszystko przegrał 🙂

0

Ta tłumacz się

0

A bys plakal jakbys przegral kredyty? Granie o kredyty Omegalul

0

Delder nie wiem czy ty byłeś pijany jak to pisałeś, ale jakbym przegrał to bym nie płakał, ale bym stracił wszystko i dłużej bym musial zbierać na top donatora 🙂

0

Admin @xermmax został ukarany ostrzeżeniem 1/3

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć