AKTYWNOŚĆ GRACZY + PROPOZYCJA

Hejka, ostatnio na serwerze nie gra zbyt dużo osób, chyba czas to ruszyć w górę i coś zmienić, bo serwerek się najwidoczniej znudził graczom.
Przychodzę z paroma propozycjami:

1. Zmienić mapy/mapę (to by się zrobiło głosowania)
  2. Wprowadzenie klas na serwer (np klasa medyk: ma możliwość leczenia swoich graczy np. może leczyć tylko deaglem i jeden strzał to 5hp (przykładowo) i do tego wprowadzenie kredytów, np za daną ilość kredytów można ulepszać daną klasę
  3. Reset rankingu co miesiąc/2 miesiącę i po resecie dla top 1 np VIP - 14 dni, dla drugiego miejsca vip na 7 dni i dla trzeciego miejsca vip na 3 dni.

Ode mnie tyle, czas trochę rozruszać ten serwer 🙂 te długości vipow czy hp dodawane to są tylko przykłady , jeżeli się przyjmie to zrobi się oddzielny post na ten temat i wybierze się wspólnie z graczami.
Pozdrawiam i czekam na opinie.

ostatnio edytowany przez HeezU

Za !
Spoko pomysł by ten nasz ukochany serwer znowu cieszył się popularnością

@Moderator-DD2-Mirage-Cache @Opiekun-DD2-Mirage-Cache @Właściciel-DD2-Mirage-Cache

Proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Po maturach już będę wolny 🙂

Sory, że rak się wcinam w propozycje na serwer, na którym nie gram, ale ja bym proponował zamian dodawania na serwer klas, zamienić jakiś serwer (np jeden z dr) na taki typowo właśnie z klasami, rozgrywką 100% for fun, ponieważ serwery typu only mirage, mirage/cache, 3 maps powstały do ćwiczenia swojego skilla na danych mapach i zabawy. Dążę do faktu, że taki serwer nie powinien być od takich rzeczy i lepiej byłoby wywalić jakiś serwer i całkowicie zmienić na klasy (jakieś customowe mapy, klasy itd).

@Mikrus chodzi o to, że na serwerze już prawie nikt nie gra. Także trzeba zmienić coś na serwerze

Jestem za , na serwerze nic się nie dzieje kompletnie , potrzeba go jakoś rozruszać 🙂

Wsm spoczko pomysł, ale ja bym wolał dla Vip'a dac strzykawe i wgl.

Specjalnie narazie nie podejmuje kroków, ponieważ planuje przenieść serwery za serwer dedykowany. Wtedy od podstaw stworze kolejny serwer, ale nie ustaliłem jeszcze jakie będą na nim mapy.

Na liczniku znowu 0, trzeba coś wprowadzić na serwer, taka gra chyba po prostu się znudziła, może te klasy? Albo usunąć !ws i np dodać skrzynki? Np za 2 fragi w jednej rundzie dostaje się klucz, a za 2 rundy pod rząd z dwoma fragami dostaje się skrzynkę, weekend jest a cały od paru dni nikt nie gra 😕 chyba trzeba jednak coś zmienić. Do tego doda się moze tzw rynek, specjalna valute moze za różne misje i można będzie skupować skiny od graczy, dodać specjalny ranking o najdroższy ekwipunek

ostatnio edytowany przez HeezU

To niech admini się zbiorą i siedzą na serwerze i czekają na ludzi. Jest bardzo dużo adminów a nikt nie wbije na dłużej niż 10 minut. Dzis ja i @meKROPKA wbilismy na serwer i po jakimś czasie się osób kilka zebrało.

Kwestia rozkręcenia serwera. Przy przenoszeniu serwera z nowym adresem ip to tak, jakby zaczynać od zera. Na serwery ffa jest pobyt co widać chociażby po rankingach, ale trzeba zachęcać graczy, bo nikt nie wejdzie na pusty serwer. Pisanie na forum na pewno nic nie da. Można zrobić z tego serwera for fun, ale po co.