AKTYWNOŚĆ GRACZY + PROPOZYCJA

0

Jestem za , na serwerze nic się nie dzieje kompletnie , potrzeba go jakoś rozruszać 🙂

0

Wsm spoczko pomysł, ale ja bym wolał dla Vip'a dac strzykawe i wgl.

0

Specjalnie narazie nie podejmuje kroków, ponieważ planuje przenieść serwery za serwer dedykowany. Wtedy od podstaw stworze kolejny serwer, ale nie ustaliłem jeszcze jakie będą na nim mapy.

0

Za

0

Na liczniku znowu 0, trzeba coś wprowadzić na serwer, taka gra chyba po prostu się znudziła, może te klasy? Albo usunąć !ws i np dodać skrzynki? Np za 2 fragi w jednej rundzie dostaje się klucz, a za 2 rundy pod rząd z dwoma fragami dostaje się skrzynkę, weekend jest a cały od paru dni nikt nie gra 😕 chyba trzeba jednak coś zmienić. Do tego doda się moze tzw rynek, specjalna valute moze za różne misje i można będzie skupować skiny od graczy, dodać specjalny ranking o najdroższy ekwipunek

0

To niech admini się zbiorą i siedzą na serwerze i czekają na ludzi. Jest bardzo dużo adminów a nikt nie wbije na dłużej niż 10 minut. Dzis ja i @meKROPKA wbilismy na serwer i po jakimś czasie się osób kilka zebrało.

0

Kwestia rozkręcenia serwera. Przy przenoszeniu serwera z nowym adresem ip to tak, jakby zaczynać od zera. Na serwery ffa jest pobyt co widać chociażby po rankingach, ale trzeba zachęcać graczy, bo nikt nie wejdzie na pusty serwer. Pisanie na forum na pewno nic nie da. Można zrobić z tego serwera for fun, ale po co.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć