AKTYWNOŚĆ GRACZY + PROPOZYCJA

0

Hejka, ostatnio na serwerze nie gra zbyt dużo osób, chyba czas to ruszyć w górę i coś zmienić, bo serwerek się najwidoczniej znudził graczom.
Przychodzę z paroma propozycjami:

1. Zmienić mapy/mapę (to by się zrobiło głosowania)
  2. Wprowadzenie klas na serwer (np klasa medyk: ma możliwość leczenia swoich graczy np. może leczyć tylko deaglem i jeden strzał to 5hp (przykładowo) i do tego wprowadzenie kredytów, np za daną ilość kredytów można ulepszać daną klasę
  3. Reset rankingu co miesiąc/2 miesiącę i po resecie dla top 1 np VIP - 14 dni, dla drugiego miejsca vip na 7 dni i dla trzeciego miejsca vip na 3 dni.

Ode mnie tyle, czas trochę rozruszać ten serwer 🙂 te długości vipow czy hp dodawane to są tylko przykłady , jeżeli się przyjmie to zrobi się oddzielny post na ten temat i wybierze się wspólnie z graczami.
Pozdrawiam i czekam na opinie.

0

Za !
Spoko pomysł by ten nasz ukochany serwer znowu cieszył się popularnością

0

Proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Po maturach już będę wolny 🙂

0

@Master a teraz jestes zajęty 😏?

0

Sory, że rak się wcinam w propozycje na serwer, na którym nie gram, ale ja bym proponował zamian dodawania na serwer klas, zamienić jakiś serwer (np jeden z dr) na taki typowo właśnie z klasami, rozgrywką 100% for fun, ponieważ serwery typu only mirage, mirage/cache, 3 maps powstały do ćwiczenia swojego skilla na danych mapach i zabawy. Dążę do faktu, że taki serwer nie powinien być od takich rzeczy i lepiej byłoby wywalić jakiś serwer i całkowicie zmienić na klasy (jakieś customowe mapy, klasy itd).

0

@Mikrus chodzi o to, że na serwerze już prawie nikt nie gra. Także trzeba zmienić coś na serwerze

0

Jestem za , na serwerze nic się nie dzieje kompletnie , potrzeba go jakoś rozruszać 🙂

0

Wsm spoczko pomysł, ale ja bym wolał dla Vip'a dac strzykawe i wgl.

0

Specjalnie narazie nie podejmuje kroków, ponieważ planuje przenieść serwery za serwer dedykowany. Wtedy od podstaw stworze kolejny serwer, ale nie ustaliłem jeszcze jakie będą na nim mapy.

0

Za

Zaloguj się, aby odpowiedzieć