ocenka v2 NABIJACZE POSTOW HELLO

PROSZE UZASADNIENIE SWOJEJ WYPOWIEDZI ( @Pan-Pingwin i inni)

0_1556999951511_TAPETA.png

ostatnio edytowany przez Ajo2k

Spoko 7/10
Ta czcionka psuje to według mnie

@Bananekk wsensie? nie rozumiem do konca rozwin to

Czcionka nie pasuje według mnie mogłeś dać
Adidas Half Block 2016 , Uni sans coś w tym stylu może bardziej pasować

8/10 dorzucił bym na czcionkę lekki stroke obramówke w kolorze czarnym
Jak masz to otwarte to zrób i wyślij może to zobaczę wtedy, ale ogólnie to coosak i tyle w temacie.
Edit:
Ten znaczek ig pociągnij do góry

ostatnio edytowany przez Patwa ツ

7.3/10 Napis "Ajo2k" zbyt wielki, więc jakbyś to zmniejszył to byś mógł zmniejszyć o troszkę napis pod tym. Wydaje mi się ze jakbyś dal trochę napisy niżej to było by lepsze i dal troszkę ciemniejszy kolor czerwonego. Inna czcionka bo zbyt prosta imo w każdej pracy widzę podobno czcionka prawie niczym się nie różni. Jak dałeś ten 'kwadrat' nie wiem jak to nazwać na około tego jpg to mi się wydaje ze trochę popsuło bo ten kolor by bardziej pasował do jaśniejszej postaci a nie taki jasny kolor do ciemnej postaci.

Myślę ze jakoś pomogłem. ❤

4/10
font nie pasuje ,font o kolorze czerwonym sie zlewa z postacią, strasznie razi po oczach, nie zbyt przejrzyste

6/10
Wszystkie tipy up, poza od marcelka XD. Tym razem to Snapchat większy od instagrama

o co ci chodzi? to co napisałem jest prawdą @Mikrus

@Marcelek po prostu się z tym nie zgadzam co napisałeś. Moim zdaniem pasuje.

eleganckie chomik widzę znasz się na robocie pierwsza klasa bojj

Nawet I spoko, ale gdyby nie ten napis (mam na myśli to, że trochę z tym tłem się zlewa)

• Czcionkę można było lepszą wybrać.
  • Ten czerwony napis trochę wtapia się w tło.
  • Ten gradient napisu biało-szary jest za mocny; ten szary lepiej jak by był bardziej jasny.
  • Mi się wydaje ,że lepiej by te tło wyglądało jak by było trochę rozmazane.
  • Snapchat jest większy od instagrama.

6/10

ostatnio edytowany przez Winiz

Podoba mi się zdecydowanie bardziej niż sygnaturka którą mi kiedyś zrobiłeś (liczę na nową lepszą).Praca 7/10 ale zmienił bym kolor na jakiś inny bo czerwony mi tu nie pasuje.

@Czajka dzbanku ty mój pewnie napisz na pv to się dogadamy ❤🔥!