Podanie na moderatora VektuS

0

Każdy może sobie sprawdzić czy admin jest na ghoscie
status w konsoli :))

0

@Ajo2k oni nie wiedzieli, że jestem w ogóle adminem po czym pan szanowny @VektuS powiedział, że jest admin

0

@daniooo Ostatnia moja wypowiedź bo już szkoda mi słów na to
Polecam obejrzeć demko jak było z tego meczu a nie głupoty tutaj piszesz wiem co mówiłem i komu mówiłem zaprzeczałem bycie admina na serwerze natomiast inny gracz sprawdzil status i mówił inna wersję niz ja . Gracz o nicku którego nie pamiętam odpowiadał na moje słowa wypowiedziane na komunikacji głosowej
Ja"Dobra Szymek poszedł admin możesz mówić "
Szymek dalej cisza
Gracz na czacie "Jest admin dalej "
Po czym
Ja " nie nie ma przecież widać "
(Wiedząc że jest admin bo umiem sprawdzić status )
Natomiast gracz dalej zaprzeczał mojemu zdaniu co do tego że jest admin
Po czym po kilku wymianach typu
Nie ma admina i zaprzeczaniu przez gracza że takowy się znajduje
Skopiował steamid z konsoli i wysłał go na czacie
Po czym ja w tym momencie powiedziałem słowa
"Wiedziałem że jest na serwerze tylko specjalnie tak mówiłem ale widać nie zrozumiałeś że ściemniam " coś podobnego
Skoro wiem że admin jest na ghoscie to widocznie szuka czegoś wśród Graczy
Którzy są podejrzani lub chcą uniknąć bana gdy tylko widzą że jakikolwiek admin jest na serwerze
Poza tym w tym meczu wiedzieli gracze że ty Danio jesteś adminem mutujac SERKA
więc czy miałeś prefix przed nickiem czy też nie na czacie wyświetliło się kto ,kogo,za co i na ile zbanował

Nie szukam wobec Ciebie żadnej spiny bo mi to nie potrzebne zawsze byłem przyjazny dla graczy no chyba że ktoś narusza już moje dobre imię lub sprawa tyczy się mojej rodziny wtedy mogę zareagować trochę ostrzej gdyż nie znoszę gdy ktoś w swoich obrazach porusza temat rodziny

To tyle na ten temat
Wiem nie powinienem się wypowiadac,ale widziałem taka konieczność. Może zrobiłem źle. Ale jak dla mnie zrobiłem to co słuszne

Teraz nie ważne czy odpowiesz na te wypowiedź czy też nie ja nie zamierzam wdawać się dalej w konwersacje na ten temat .

Pozdrawiam VektuS

0

Sorry że się wypowiem ale pod swoim podaniem się nie komentuje tak słyszałem. Na przyszłość pamiętaj

0

We własnej obronie może

0
Ten post został usunięty!
0

Bardzo ciekawa opinia nie kojarzę cię z serwera więc jak na nim nie grasz to się nie wypowiadaj a jak grasz to przepraszam, ale i tak minimum 3 powody.

0

na tak
+wiek
+staż
+doświadczenie

0

Na tak
+wiek
+doświadczenie
+staż

0

Podanie odrzucone