niezli zawodnicy oloxik i delder

Na serwerowni troche gram (czesto pod roznymi nazwami i na roznych serwerach) zwykle sie nie odzywam i siedze cicho. I przegladalem sobie posty bez konta na forum. I widzialem duzo postow o tym jak wszyscy chwala sie dywizjami a ostatnio jakos tydzien moze 2 temu moze grajac sobie na silverku rankedy spotkalem gracza o nicku vg delder na eune serwerze . I w jego ostatnich grach mial gry z oloxwow czyli jak mozna sie domyslec to oloxikk ktory ma niby diamenta czy tam platyne . dla mnie jedno wielkie xd macie linki jak cos. i wsm tylko po to zalozylem sobie konto tutaj ale bende czesciej sie udzielac w roznych tematach to ode mnie wszystko czesc
https://eune.op.gg/summoner/userName=vG Delder
https://eune.op.gg/summoner/userName=oloxWoW

O kurwa @fay HAHAHHA nie wierze, a tak coś kurwa myślałem

a i żeby nie było że ja do nich należe w sprawie kłamania
0_1557326506322_Przechwytywanie.PNG

Polecam zobaczyć moja aktywność w grach praktycznie już w nic nie gram pzdr A z tego co widzę to gry ostatnio grane > mycircuitsgleam na euw

0_1557326656188_Przechwytywanie.PNG 0_1557326676096_Przechwytywanie2.PNG 0_1557326713116_Przechwytywanie.PNG 0_1557326754294_Przechwytywanie.PNG

śmierdzi mi przekrętem na kilometr skoro masz tyle gier w silverze zagranych i masz taki winrate a na koncie z diamentem masz 58 i masz 46% wr XD

poza tym na match history widać i nie pierdol że trollujesz czy coś hahaha

jesteś permastuck silver od s4 do s8 i nagle od s6 masz diamenta 😮 kozak z ciebie (i to jeszcze na innym regionie)

ostatnio edytowany przez ryu

Gościu ja nie gram w lola od miesiąca A mycircuitsgleam już nie jest moim kontem tylko jak byś był na moim discordzie to byś wiedział że około miesiąc temu je sprzedawlem A te drugie konto to pierwsze słyszę miałem 3 smurfy na Eune 2 kolegów Bo przestali grać I sprzedałem A jedno dalej mam Ale przez to nie gram w gierki to tam nie ma meczy od 2/3 miesięcy, w jedyna grę jaką gram to jest rocket lig I czasami w csa

to prawda od ponad miesiącu delder nie gra w gry jedynie czasami w rl