Prośba o unbana ωeкneѕ Only AWP

0

@ryu co ma WH do czasu reakcji i tego, że szybciej klikam? 😂

0

Że jesteś zawsze wcelowany tam gdzie wychodzi przeciwnik i poprostu możesz szybciej zareagować? Chłopie mam 3x wiecej godzin od ciebie i sam podejrzewałem OD czasu gdy wbiłeś Golda 3 na serwerze że coś masz ale uznałem że fartowny dzień.

0

Wczoraj z tobą grałem xD Z tym nadludzkim czasem reakcji @ryu ma rację twoje flicki są dość nienaturalne

0

@ryu skąd wiesz ile mam godzin, skoro posiadam i posiadałem jeszcze inne konta? Mapy są o tyle małe, że niekiedy przeciwnik może trafić się w 2-3 miejscach? Jest też takie coś jak słuchawki i obserwowanie mapy, a przede wszystkim staż w grze. 😉 To, że od kilku dni idzie mi dobrze (tzn. lepiej), bo gram teraz często oraz fakt, że wkurzało to graczy nie świadczy o tym, że cheatuję. Mam to konto od ponad tysiąca godzin, chyba wystarczająco bym dostał VAC'a.

0

@blackford i to wyróżnia moją grę. Napisz mi proszę tylko konkretne momenty na demo.

0

@weknes Rozumiem ze jeszcze chcesz pograć ale ja nie dam grać na awp z wh, po za tym jest wiele osób co mogą potwierdzić ze grasz nieczysto.

0

Hah, nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś jest lepszy? Spędziłem w przeciągu 2 tygodni ponad 90h, więc wpłynęło to na moją grę. Nasłać to możesz mnóstwo swoich kolegów, których denerwuje fakt, że gram lepiej i jeszcze na VIP'ie, jednakże nigdy nie udowodnisz mi żadnych "cheaterskich" akcji na demie. Jakby te sytuacje były tak oczywiste, to dlaczego od razu nie widzę rozpiski, zajęłoby Ci to minutę. 😉

0

dobra @Mist3r9669 weź rozpisz to demko każdą vac akcje i po sprawie
a nie się kłucicie

0
Ten post został usunięty!
0

Obejrzałem demko nadesłane przez @Hugatti i według mnie gracz nie posiada wspomagaczy. Również na korzyść oskarżonego wpływa fakt, że nie był on banowany innych sieciach. Biorąc to wszystko pod uwagę postanowiłem odbanować gracza.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć