Skarga na Administracje 3Maps

0

Twój nick: luter
Opis sytuacji: Sprawa wygląda tak , że mój ulubiony serwerek 3Maps upada przez brak osób na serwerze , kompletne pustki oraz brak nowości , odnoszę się również do tematu Heeza w którym opisał co można zmienić , lecz nadal nikt na to nie reaguje , ja dołączam do tego tematu to , że praktycznie większość Administratorów która jest na liście jest nieaktywna na Steamie , albo kompletnie w nic nie gra + jedna osoba ma Vaca , jaki jest sens trzymania ich w liście Administracji nadal ? Proszę o wyrzucenie nieaktywnych Administratorów oraz o pracę nad serwerem 🙂
Świadkowie: @HeezU

0

Prosze nie zamykac tego tematu ze wzgledu na wzor, tylko usiasc i zrobic porzadek, tygodniami jest 0 graczy na serwerze, czas chyba zaczac dzialac, nie? @Opiekun-DD2-Mirage-Cache @Właściciel-DD2-Mirage-Cache. To jest smieszne, od 2/3 tygodni czeka propozycja na serwer, ktora moze rozruszac, ale nic, kazdy ma wywalone. Do listy administracji tak samo czas usiąść, bo są osoby w administracji które mają Vaca albo od tygodni nie wchodzily na steama

0

Pierwsze co, wiem ze to 3maps a tam nie gram, ale sytuacja jest podobna z Dr1.

Na Dr1 po wprowadzeniu map i moim aktywnym graniu (wiecie strajki itd.) serwer był już 1300 w Gametrackerze, teraz jest już prawie 2100 przez to, że nikt nie gra. 3Maps to samo z 1800 na 2700 przez brak ludzi. Wy jako ci co są aktywnymi adminami powinniście chociaż w 2/4 wbijać na serwer i grać przez godzinę - tak się rozrusza serwer. Myślicie, że jak ja robiłem z Dr1? Serwer stoi pusty przez 2h wbijam, zapraszam jedną osobę i wbijają kolejne 4. Problem z Dr1 był taki, że adminem jestem tylko ja i nikt poza mną nie rozrusza w taki sposób serwer bo nikomu się nie chce. Bo fredzio nie wbija a Pingwin też "bo mu się znudziło" (chyba teraz admina już nie ma ale nie wiem). Ja teraz nie mam tyle czasu bo szkółka a drugiego admina nima więc ludzi na serwerze też nima

0

Bartul, chodzi o to, że nie raz wbijam, czekam troche czasu, przewaznie pol mapy bo jednak tez chce miec cos z tego grania, ale serwer sie znudzil graczom, czas widocznie cos zmienic

0

a jezeli opiekun i wlasciciel serwa nic nie zrobia to mozna zamykac ten serwer a nie czekac miesiacami

0

@HeezU Nie znudził się tylko po prostu nikt na nim nie gra to nikt nie wbija. Jak Xmaps może się znudzić jak to taki MM, dlaczego onlymirage ma tyle ludzi? Popularna mapa i pełen serwer - oczywite jest to, że ktoś woli wbić na serwer gdzie jest 15 osób a nie gdzie są 2. Opiekuni i właściciele nic nie robiący to norma na każdym serwerze 😜 I tak za szybko nic nie zdziałacie bo jest wiele serwerów w kolejce na renowacje "po maturkach", że tak to ujmę

0

dlatego chcemy rozruszac serwer i ogarnac tu troche

0

Przechwytywanie.PNG
Dodaje zapytanie , dlaczego serwer nagle nazywa się Only Mirage a nie 3Maps ? XD

0

@LuteR-G Bo Master stwierdził że OM są bardziej opłacalne

0

@BlackFord tak racja , Only Mirage to popularny serwer ale powiedz mi jak można być takim leniem , żeby zamiast zrobić coś z serwerem na prośbe Administracji to wolą zrobić drugiego Only Mirage ? XDD

0

to chyba czas juz pakować walizki i iść gdzieś indziej, 1,5 roku stażu jako administrator, ok 2 lata grania na tym serwerze i takie cos .... z takim podejsciem wlasicicela i opiekuna daleko sie nie zajdzie

0

@LuteR-G Bo ten serwer nie należał całkowicie do Mastera. Wcześniej @Szmucki miał właściciela i on miał się nim zajmować. Kubuś ma kilka serwerów do ogarnięcia, nie dawno miał matury, lecz jest po maturach i zaraz się za coś zabierze

0

@BlackFord Tylko mi chodzi o to , że to pokazało w złym świetle serwer jeśli zmienia się nazwę na serwer który już istnieje XD

0

@LuteR-G Dobrze mówisz, serwer pada i tyle, zmienienie nazwy i zostawienie jednej mapy, nic nie zrobi aby ludzie wrócili.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć