System czasu gry - Testy

1

Witam!

Dotychczas korzystaliśmy z GameTracka, aby dowiedzieć się kto ile przegrał godzin na danym serwerze, niestety bywa on czasami zawodny, nieprecyzyjny. Dlatego postanowiłem napisać własny system zliczania czasu spędzonego na serwerze. Czym on się różni od GT? Zasadniczo niczym, ale daje nam o wiele większe możliwości. Jak przejdzie wszystkie testy, @LukMcCall napisze stronę, którą będzie dostarczała statystyki przegranych godzin w tygodniu/miesiącu na danym serwerze. Dodatkowo aplikacja będzie sparowana z sourcebanem i dostane powiadomienie, jeśli np. admin nie przegra 10 godzin w ciągu tygodnia. Również będą możliwe automatyczne płatności za składkę, bo system sprawdzi czy admin jest aktywny na serwerze.

Pewnie wielu z Was zastanawia się czemu dodaje jakieś bezsensowne dodatki zamiast poprawiać/ulepszać serwery. Już spieszę z odpowiedzą, jak już od dawna zapowiadałem chcę przenieść serwery na maszynę dedykowaną. Niektóre serwery planuje postawić od początku, bo były one tworzone bardzo dawno przez co ciężko się modernizuje jak chociażby np. Deathrun 4, 5. Nie ukrywam, że rezygnuje z Jailbreak, przynajmniej na jakiś czas, ale pojawi się nowy mod BaseBuilder. Dodatkowo posiadając taki serwer mam możliwość manipulowania dowolnie ilością slotów i TR, co na Pukawce jest znacznie utrudnione.

Komenda

• !panel / !czas / !time - otwiera panel gracza

Tyle ode mnie, na dole zamieszczam screeny z wyglądu systemu 🙂

SHU_1558306047074-3289.png

SHU_1558306055419-3320.png

SHU_1558306068029-3362.png

SHU_1558306075197-3393.png

1

W O w

1

Dobra robota

0

Kozacko

1

Kozak

0

Spoko spoko, ale czy godziny przegrane na serwerze się zresetują? Na klasach jest pewien gracz który wyróżnia się największa ilością godzin i proponuje wzamian jakoś wynagrodzić wtedy tych graczy. 😉

0

Fajne 🙂

0

Kozak

1

Total pogchamp

0

My z @Chuck nadal czekamy na zombie escape

0

Nice

0

@Mikrus Niestety tak, jedynym wyjściem byłoby ręczne przepisanie godzin, co jest niemożliwe przy tylu graczach.

0

@Master yo możesz pomyśleć o jakimś nagrodzeniu takich graczy z każdego serwera 😄 i nie mam na myśli jakiegoś vipa, ale coś czym by się wyróżniali w trakcie rozgrywki coś unikalnego.

0

@Master dobra robota mordo. Tak trzymac .

0

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć