Skarga na gracza ✪Hjakju #aimGay

0

Twój nick : Bartek
Godzina i data zdarzenia : ~23:00
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę : ✪Hjakju #aimGay
Link do profilu steam oskarżonego : https://steamcommunity.com/id/Hjakju123/
Opis sytuacji : (konkretnie i na temat) No wariacik ewidentnie gra sobie na jakichs cheatach, wh/aim cos w ten desen, demko obejrzałem i jestem prawie pewny co do tego, ze cheatuje.
Dowody: (screeny, demko) : http://615223.node97.pukawka.pl/dem-de_mirage-1558557457-1558559046.zip
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów) : @Mefix

0

Ma avixa w znajomych (cheater z only mirage). Stwierdzam, że może to być jego drugie konto. I po obejrzeniu demka gość wychodzi wcelowany modelowo w dziwne miejsca(dziwnym trafem zawsze na jego celowniku jest przeciwnik).

0

Obejrzałem demko i na moje gracz Hjakju nie ma żadnych wspomagaczy ;/ poczekamy na wypowiedź innych administratorów

0

Według mnie gość jest czysty .
Sprawdzałem go na życzenie innych graczy i tak nie potwierdzało to ich podejrzeń na jego temat .

0

Według mnie gracz jest czysty może ma czasami lepszy dzień i strzela dobrze a czasami strzela beznadziejnie, też go czasami sprawdzałem bo też miałem takie podejrzenie ale sprawdzałem i nic nie wynikało żeby używał wspomagaczy.

0

No ja nie wiem gdzie wy widzicie czyste zagrania (min. akcja w connectorze) kiedy zrobił 3k (?) celując w schodki na kucaku pozniej tyko wstając idealnie modelowo wcelowanym na przeciwnika xD!

0

Według mnie nie używa niczego. Czasami lepiej czuje gra, jak widziałem czasami gorzej. Patrząc na opinie innych adminów raczej się nie mylę.

0

Wydaje mi się że czysto gra. Będę go obserwował i zobaczymy co jest pięć

0

Oj przepraszam umknęło mi kilka akcji akurat tych najważniejszych ;/ Gracz ewidentnie posiada walllhacka którego używał tylko w 1 połowie meczu. Nasz Hjakju nawet się wypowiedział tutaj pod tematem 🙂 co jeszcze bardziej przykuło moją uwagę
Gracz zostanie zbanowany

0

Nikt nie zauważył sarkazmu xd? Serio?
Dostanę bana to napiszę prośbę o unbana bo jakoś inni tego nie zauważyli 😕 nie rozumiem was.

0

Pierwsze parę akcji nie pozostawiły mi wątpliwości co do uczciwości gracza. Akcja w connectorze jest idealnym potwierdzeniem na to.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć