Skarga na gracza ✪Hjakju #aimGay

Twój nick : Bartek
Godzina i data zdarzenia : ~23:00
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę : ✪Hjakju #aimGay
Link do profilu steam oskarżonego : https://steamcommunity.com/id/Hjakju123/
Opis sytuacji : (konkretnie i na temat) No wariacik ewidentnie gra sobie na jakichs cheatach, wh/aim cos w ten desen, demko obejrzałem i jestem prawie pewny co do tego, ze cheatuje.
Dowody: (screeny, demko) : http://615223.node97.pukawka.pl/dem-de_mirage-1558557457-1558559046.zip
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów) : @Mefix

Ma avixa w znajomych (cheater z only mirage). Stwierdzam, że może to być jego drugie konto. I po obejrzeniu demka gość wychodzi wcelowany modelowo w dziwne miejsca(dziwnym trafem zawsze na jego celowniku jest przeciwnik).

Obejrzałem demko i na moje gracz Hjakju nie ma żadnych wspomagaczy ;/ poczekamy na wypowiedź innych administratorów

Według mnie gość jest czysty .
Sprawdzałem go na życzenie innych graczy i tak nie potwierdzało to ich podejrzeń na jego temat .

Według mnie gracz jest czysty może ma czasami lepszy dzień i strzela dobrze a czasami strzela beznadziejnie, też go czasami sprawdzałem bo też miałem takie podejrzenie ale sprawdzałem i nic nie wynikało żeby używał wspomagaczy.

No ja nie wiem gdzie wy widzicie czyste zagrania (min. akcja w connectorze) kiedy zrobił 3k (?) celując w schodki na kucaku pozniej tyko wstając idealnie modelowo wcelowanym na przeciwnika xD!

Według mnie nie używa niczego. Czasami lepiej czuje gra, jak widziałem czasami gorzej. Patrząc na opinie innych adminów raczej się nie mylę.

Wydaje mi się że czysto gra. Będę go obserwował i zobaczymy co jest pięć

Oj przepraszam umknęło mi kilka akcji akurat tych najważniejszych ;/ Gracz ewidentnie posiada walllhacka którego używał tylko w 1 połowie meczu. Nasz Hjakju nawet się wypowiedział tutaj pod tematem 🙂 co jeszcze bardziej przykuło moją uwagę
Gracz zostanie zbanowany

ostatnio edytowany przez Kondziu1337

Nikt nie zauważył sarkazmu xd? Serio?
Dostanę bana to napiszę prośbę o unbana bo jakoś inni tego nie zauważyli 😕 nie rozumiem was.

Pierwsze parę akcji nie pozostawiły mi wątpliwości co do uczciwości gracza. Akcja w connectorze jest idealnym potwierdzeniem na to.

Temat zamknięty