Podanie na opiekuna

Nick: HeezU
Imię: Jakub
Staż na serwerze: (który możemy sprawdzić z pomocą TEGO PORADNIKA): Staż jako admin to już dobre 1,5roku, łącznie ok 2 lata. Godzin bardzo dużo
Profil Steam: steamcommunity.com/id/heezuyt/
Dlaczego chcesz zostać opiekunem na naszym serwerze? : Mam nowe pomysły na serwer, mam długi staż. Chciałbym zostać opiekunem serwera, ponieważ aktualnie nikt nad tym nie panuje, serwer pada. Chciałbym wprowadzić na serwer dużo różnych pomysłów, które pomogły by rozwinąć serwer. Znam komendy, forum też juz mam dobry rok.
Doświadczenie: 1,5 roku administrator 3maps, przed adminem miałem własny serwer. Chciałbym przywrócić serwer do żywych!
Kontakt: steam/telegram/messanger/discord/ts3

Ps. W tym tygodniu byłem w górach, wracam dopiero dzisiaj w nocy, także teraz nie miałem jak wejść na serwer

Na tak
+doświadczenie
+dobry kontakt z graczami
+aktywność na serwerze

Chciałbym dodać, że przez 1,5r w roli administratora nie dostałem ani jednej skargi.

Myślę, że moge sie wypowiadać mając 300h+ na serwie.
Na tak, nadaje sie.
+doswiadczenie
+staz
+0 skarg

ostatnio edytowany przez TSJB

Jestem na TAK
+ogarnięty
+pomocny
+staż
+aktywność
+0 skarg
+pomaga w rozwoju serwera

Na tak
+mutacja
+wiek
+aktywnosc

Na tak
Myślę że staż jest tu kluczowy w mojej decyzji, 0 skarg, aktywność no same plusy :)!

Na Nie,

1. Trochę młoda osoba,
  2. Odpowiada pod swoim podaniem.
  3. Doświadczenie ? Jakie ma doświadczenie w byciu opiekunem ?
  4. Co ?!?! " Godzin bardzo dużo " Nawet nie potrafisz podać swoich godzin.
    Stanowczo na Nie.
  5. Ref po niecałych 2 dniach? Słabo jak na opiekuna

Ps. Startujesz na Opiekuna serwera i wyjeżdżasz z tekstem " Godzin bardzo dużo " gdzie masz podać swój staż. Będąc Opiekunem spoczywa na tobie wszystko zachowanie graczy, adminów, sprawdzanie wszystkiego dokładnie. Na NIE jestem z 2 oczywistych powodów Jesteś za młody i jeszcze zbyt lekceważąco bierzesz życie. To nie jest sklep ze brakuje CI 5 groszy a mówisz ze dużo pieniędzy to może CI sprzeda...

ostatnio edytowany przez Juscik

@Juscik
eeee co? XD Twoje argumenty typu "Ref po niecałych 2 dniach? Słabo jak na opiekuna" lub "Odpowiada pod swoim podaniem." nie mają sensu.
Poooooo 2
Napisal, ze godzin bardzo duzo tylko dlatego, ze na gametrackerze nie ma nic o goodzinach, wszystko jest wyzerowane z tego co sprawdzalem, wiec skad mial wiedziec ile ma godzin.
Więc wariacie sprawdzaj sam zanim cos napiszesz 😘 Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
Waldek

Neutral
+staz
+checi
-Brak mutacji, w posadzie opiekuna mutacja jest dosyc wazna gdyz np taki juscik bedzie smutny ze jest nizszy ranga od jakiegos szczyla :c

Ja tam się zgadzam z @Juscik

Nie refuje się podania po dwóch dniach, no jedno wielkie "xd". Master aby przydzielić komuś taką role musi mieć jakieś zaufanie, musi to przemyśleć, w dzień ci nie ogarnie podania więc na kaj pisać ref, skoro osoby które chciały się wypowiedzieć, już się wypowiedziały.

Ależ odpowiadanie pod swoim podaniem jest zabronione wg regulaminu. Można się wypowiadać tylko we własnej obronie, a to nie jest żadna obrona ….

Szybka piłka - chcesz złożyć podanie na opiekuna, przygotuj się do tego. Zmiana została wprowadzona niedawno, a pomysł na zostanie opiekunem nie mógł być taki spontaniczny, więc powinieneś się przygotować już wcześniej, a wcześniej system chyba działał. "Sprawdzaj sam", no masz racje niech heezu kontroluje swój staż jak ma takie plany. Edit: można chociaż podać przybliżony staż, naprawdę, nie musi być dokładnie, patrząc na ogólny staż nawet 30h w jedną czy w drugą stronę cię nie zbawi.

Ostatnim problemem jest tutaj zasadniczo wiek, ponieważ jak to wyżej opisał @fay i poprzednio @Juscik jesteś trochę młody.

W powodzie chęci zostania opiekunem napisałeś, że chcesz przywrócić serwer do żywych. Z tego co mi wiadomo, to nie będziesz mieć w ten sposób jakichkolwiek permisji, do wprowadzania zmian w kodzie. Poruszasz tam także "nowe pomysły na serwer", skoro tak ci zależy to podziel się swoimi propozycjami, wykaż się. Jeżeli myślisz, że prze dostanie opiekuna coś się zmieni, to jesteś w błędzie - nic ci to nie da, a chęci w rozwijaniu serwera możesz realizować jako moderator w ten sam sposób jako opiekun. "Nikt nad tym nie panuje", od tego jest moderacja, a skoro jesteś moderatorem to nad tym powinieneś panować. To, że dostaniesz opiekuna nie da ci większych permisji, w zakresie kontroli graczy.

Chciałbym jeszcze jedynie nawiązać do propozycji Heezu'a. To jest właśnie sposób na wykazanie się. Pokaż, że ci zależy w taki sposób i potem spróbuj, póki co nic prawie nie zrobiłeś, poza propozycją zmiany serwera na jakieś random klasy.

ostatnio edytowany przez Mikrus

@Juscik hmmm, godzin mam dobre kilkaset (skoro TSJB ma ok 300 a ja zacząłem grać z dobre pół roku szybciej od niego na serwie to pewnie jakieś 400/500, nie da się teraz tego sprawdzic), gram na serwerze od 2 lat. W co w tej roli gra mój wiek (przykład Ronin, były opiekun serwera też miał 15 lat, dawal radę? Dawal)? W innej grze (Clash Royale) organizuje największe turnieje w Polsce i wiek nie gra roli, mimo że cała tam społeczność jest 30+, tu gra rolę jak ktoś się zachowuje, poza tym Twoje argumenty nie mają największego sensu, argument na nie bo dałem "ref"? za młody mimo że poprzedni opiekun też miał 15? Ciekawe, kolejny Tw argument bo napisałem że mam bardzo dużo godzin, nie da się sprawdzić dokładnie teraz, ale napisałem wyżej ile mogę mieć ok. Nie ma konkretnych wymogów na opiekuna, myślę, że swoje już pograłem, aby nie mieć żadnego doświadczenia. Wiem jaki ciężar będzie spoczywał na mnie, ponieważ ja nie żyje tylko cs'em, wiem z czym się wiąże opieka nad czyms, ale jestem w stanie się tego podjac, napisałem pod swoim podaniem tylko dlatego, że zapomniałem coś dodać i tyle, a teraz piszę w swojej obronie bo do tego mam prawo. Może ref faktycznie za szybko napisałem i przyznaje się do tego. Odnośnie mojego wieku i głosu, to samo było niecałe 2 lata temu - głos się mi zmienił do tej pory - wszyscy się obawiali a nie zawiodłem 🙂
Jestem osobą, która z dystansem podchodzi do spraw i na spokojnie podejmuje decyzje, wiem kiedy trzeba sie udzielic, a kiedy trzeba przemilczeć sytuacje, dlatego nie udzielałem się dużo na forum, po prostu w dziale 3maps się dużo nie działo.
Nie ukrywam, że zależy mi bardzo aby się dostać na tą posade, po prostu to jest jedyny serwer który trzyma mnie przy grze i na który poświęciłem masę czasu.

Pozdrawiam i do usłyszenia

na tak
+doświadczenie
+aktywny
+staż

Nie gram na serwerze ale chciałbym coś od siebie dodać. @Juscik napisałeś że jest za młody. Aby dostać rangę moderatora potrzebne jest minimum 15 lat. Skoro nigdzie nie ma wymagań na opiekuna to dlaczego dajesz mu minus za wiek? Dalej piszesz tak "Doświadczenie ? Jakie ma doświadczenie w byciu opiekunem ?" Przecież jak on ma mieć doświadczenie w byciu opiekunem jak właśnie składa podanie przecież każdy opiekun musi dostać tę rangę poraz pierwszy więc kolejny powód który nie ma najmniejszego sensu. Dalej piszecie o tym że nie podał swojego dokładnego stażu. Jak on ma go podać skoro nie ma takiej możliwości? Mając 500h i tak go na serwerze każdy zna więc koleny powód który nic nie wnosi.
Odpowiada pod swoim podaniem? Z tym refem może przesadził ale ma prawo pod swoim podaniem się bronić a wcześniej napisał ważne info o tym że nie było na niego skargi według mnie to nie jest powód żeby dawać mu na nie.
Według mnie po prostu tak jak napisał fay. Ból dupy że ktoś będzie miał wyższą rangę bo z twoich powodów to może tylko 1 coś wnosi do tego podania. Oczywiście to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

ostatnio edytowany przez Burny

Ale wy macie problemy...
Poza tym rekrutacja jest obecnie zamknięta. Master niebawem ją otworzy. 😉

Temat zamknięty