skarga na gracza ajo2k

0

Twój nick: ryu
Godzina i data zdarzenia: 13:30
Mapa: de_inferno
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: ajo2k
Link do profilu steam oskarżonego: nie mam
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): cheatuje, wh nie wiem czy trigger ale wh 100%
Dowody: (screeny, demko): demko z mapy de_inferno o godzinie 13:25 około, więc pan ajo peekuje mida, strzela zanim się wychylam i mnie zabija w 0.1s dobra, ok. ale jest only A, a pan @Juscik peekuje na banana z awp, a pan ajo2k postanawia patrzeć banana przez 15 sek zamiast iść na A i postanawia jeszcze zprefireować pana juscika przed jego wychyleniem przez co nie trafia. jest to troche dziwne ze:
po pierwsze pan ajo ma 10 vacow jak nie wiecej
po drugie ma konto z pierwszym levelem zadnej rangi zadnego xp
po trzecie ma strasznie podejrzane akcje ZAWSZE wie gdzie sa przeciwnicy np jest only A a on postanawia sprawdzic sobie od czapy B na ktorym moze sie znajdowac przeciwnik
po czwarte jest to ktorys raz kiedy ktos oskarza go o wh
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): gracze na serwerze @BlackFord

0

Potwierdzam to co @ryu mówi. Wczoraj też zrobił nowe konto, kupił vipa i miał takie dziwne dość akcje.
E8FDCDCD-3074-41B1-969A-9EA2BC3F3F0E.jpeg

0

Jeżeli chodzi o te konta co @SkilleN napisał to są konta na których on grał tylko i wyłącznie ze mną i kolegami mm a nie grał na nich na jakichś serwerach

0

To wszystko jest dziwne, czasami gracz sprawdza nietypowe miejscówki ( tylko jak znajduję się tam przeciwnik) ale jak zostałem z nim 1 vs 1 to gracz miał trochę problem. Dziwnie, ale jak dla mnie do sprawdzenia .

0

Według mnie jeżeli go większość graczy oskarża o WH wraz z osobą z Ban Teamu , macie prawo nałożyć mu bana i jeśli on zechce to może napisać odwołanie na forum jeśli się z tym nie zgadza 🙂

0

Opisałem jeszcze inne demo na inferno gracza ajo2k z dzisiaj
Link do profilu gracza - https://steamcommunity.com/profiles/76561198955251622/
Link do demka - http://54.37.129.16:10002/3maps/dem/auto-20190527-1236-de_inferno.dem
Rozpiska demka :
-Pistole ajo2k nie grał
-2 runda kupiony scout wychodzi na banana i się wcelował normalne reakcje zginął i obił przeciwnika (tutaj wszystko git)
-3 runda kupiona m4a4 wychodzi na mida sprawdza prowizorycznie, nie wiem jakoś tak dziwnie tym celownikiem szedł po tym midzie. Rzucił smoke i zaczyna skanować w biegu trafia 1 strzał to było w miarę normalne. Następnie rzuca nejda idealnie pod graczy na midzie , ale go nie trafił. Idzie w apsy wyskakuję z apsów na spadochronie wogóle nie sprawdził drugiego mida jak by wiedział, że 2 graczy znajduję się właśnie na 1 midzie. Po tym zabija go Skillen
-4 runda kupiony aug idzie na banana. Wie, że jest w niego wcelowana awp, więc nie wychyla tylko rzuca fleshyka. Nagle gdy zauważył, że snajper poszedł dalej i nie jest wcelowany to ten pikuje i rzuca nejda. Po czym ucieka i staje na te beczki dostaje 2 fleshe na ryjek i nagle skanuje smoka rzuconego przez tero i ten skan jakoś tak bardzo zachodzi na prawo akurat tam gdzie jest tero. 👊
-5 runda znowu z augiem wychodzi na bana rzuca nejda, dostaje flesha i chowa się za cement. Nagle gdy wychodził tero to się jakoś dziwnie wcelował na wyjście jego głowy, ale dostaje pięknego one tapa od gracza.
-6 runda jest afk nagle budzi sie ma p2000 biegnie na banana i zabija gracza. Wszystko normalnie.
-7 runda wychodzi na mida rzuca nejda i molo pod graczy. Chowa się za takie wejście, gdy widzi, że tero wychodzi wcelowuje się w jego głowę.
Szczerze to już mi się nie chce opisywać tego demka. Macie 7 rund. Opiszę tylko następne dziwne akcję i dam swoją opinię ☺
-10 runda ma auga wychodzi mida z takim prefajerem ,że szok w typa z awpą.
-11 runda wychodzi apsy z M4A4 nie sprawdza 2 mida i patrzy 1 mida idealnie w głowę gracza, który wychodził i niestety jego skill zawiódł i umarł po takiej przewadze.
-12 runda gracz ajo2k wychodzi na mida i go nawet nie sprawdza wchodzi do apsów i nagle sprawdził 2 mida idealnie w gracz.
-17 runda już po stronie TT wychodzi na banana i skanuję przez smoke i idealnie zabija gracza.
Miał jeszcze parę dziwnych akcji.
Jak dla mnie gracz na 90% jest odwalony. Posiada on tyle vaców + dziwne akcję + nowe konto ? 😕 Dziwnie to wygląda
@Paradise ale może mu się zachciało pograć na haxach na serwerze 3maps. ☺
Pozdrawiam Patwa ❤

0

Dostalem skarge wiec zrobiłem konto no i tak ......
Nie chce mi sie odpisywac na demko ale tak:
Po 1 to : Konta do only boosting
Po 2 to : 1 vac na main za powiązanie :))
Po 3 to : @Juscik @Luter na nich wogole mi nie wychodziła gra jak byłem sam na sam z Luterem ok. 10 to dostale 16:3
Po 4 to: Konto z 1 lvl dlatego ze na main vac i nie ma zamiaru kupowac prime ponownie poniewaz nie gram juz tyle w cs co kiedys
Po 5 to : Nie grałbym na serwerze gdyby @Master ktory dał mi vipa na 30d bo pomagałem mu

Pozdrawiam @Ajo3k

0

dziwnie dzis gral na mirage jak bylem ja, bielu zeby pozniej na next mapie ssac poteznie

Zaloguj się, aby odpowiedzieć