DR1

Bądźmy szczerzy .DR1 stoi pusty większość doby, a gdy już ktoś wbija to są to max 3 osoby, dlatego proponuje reset rekordów (wr'ek).
Dla większości osób, które nie potrafią zbytnio bhop'ować, zrobienie wr'ki, nie zależnie jak slabej, jest dużym osiągnięciem, dlatego będą one często wchodzić na serwer.
Co więcej, wielu graczy grających za czasów "kiedyś to było" wróci na serwer zrobić rekord na swojej ulubionej mapie, co z pewnością na nowo rozrusza serwer.
Dodatkowo proponuje także dodać modele postaci oraz kos, które były na poprzedniej edycji - miecz świetlny, Hitler itp .

Teraz stopniowo przenoszę wszystkie serwery na dedyka. Jak będę zajmował się dr1 planuje zrobić nową edycję, tylko potrzebuje jeszcze trochę czasu, bo przenoszenie serwerów trochę trwa.

Nie ma sensu resetować WR bo po to jest bot żeby pokazywał najlepsze czasy. Nie ma sensu robic nowej edycji dopóki rzeczy z postu "Wszystko dla Dr1" nie zostaną wprowadzone. Wedlug mnie jeżeli zrobi się wszystko z tego postu to nawet można otworzyć serwer na F2P żeby było więcej ludzi co wiązało się z potrzebą dodania jakiegoś anticheata