Non Prime Manager - Testy

0

Witam!

Ostatnio przeglądając najlepsze serwery, pod względem rankingu na GameTracku zauważyłem, że większość z nich umożliwia grę graczom bez statusu prime. Pomyślałem czemu by nie wprowadzić czegoś takiego u nas. Na pewno ułatwiłoby to rozkręcanie serwerów. Przejdźmy do konkretów. Test odbywa się na 2 serwerach, Only Awp i 3 Maps. Niestety nie miałem okazji przetestować pluginu, więc prosiłbym o feedback.

Ważne informacje

• Bany automatycznie są też blokadami na IP gracza zbanowanego.
  • Na serwerze może znajdować się maksymalnie 10 graczy bez statusu prime
  • Gracze bez statusu prime posiadają specjalny tag przy nicku -NO PRIME-
  • Za niedługo planuje jeszcze dodać usuwanie tagu no prime po x godzin przegranych na serwerze
  • Admini mają prawo zbanować gracza bez statusu prime nawet, gdy nie są pewni czy dana osoba używa wspomagaczy. Tutaj nie ma innego wyjścia. Zapewne pojawi się wielu cheaterów, dlatego nie możliwym byłoby sprawdzanie dogłębnie każdego z nich.
  • Vip, który nie posiada prime jest traktowany jak osoba z statusem prime

Tak jak już wspomniałem wyżej. Jest późna godzina, dlatego nie miałem czasu zakładać konta, aby zweryfikować czy wszystko działa, więc proszę o danie znać.

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to śmiało piszcie.

Pozdrawiam 🙂

0

Z tym usuwaniem tagu no prime, to nie powinno się go w ogóle usuwać nawet jak dana osoba przegra 2048h, a reszta spoko

0

Zgadzam się z @ryu

0

Jestem z ciebie dumny ;3

0

Tak jak @ryu . Nie powinno być możliwości usuwania tego tagu. Ponieważ gracz może się ukrywać, z tym ze nie ma prime, a administratorzy sprawdzając podejrzenia o haxy, często będą się kierować statusem prime danego gracza.

0

@Master Nwm czy tylko ja ale za kazdym razem usuwa tag w tabeli i na czacie i trzeba ustawiac.

0

@SkilleN Poprawione

Zaloguj się, aby odpowiedzieć