Prośba o unbana ωeкneѕ Only AWP

0

Tylko ty tutaj jesteś żenujący, ty myślisz że będziemy na serwerze trąbić o tym że jesteś sprawdzany i o tym że podejrzewamy cie o cheaty tylko po to żebyś mógł się z nimi ukryć? Porozumiewaliśmy się głosowo i nawet admin Paradise przyznał że grasz na cheatach i musisz coś mieć więc 2/3 adminów uznało że cheatujesz jak i większość graczy na serwerze. Nie mam kurwa silvera bądź golda więc moja opinia nie jesteś wzięta z dupy. Grasz często z Bożydarem więc spodziewasz się od niego wpierdalania ciebie na mine? Kiedy dostałeś bana od razu poleciałeś do bożydara się poskarżyć (XD) i zaczął on mu spamować Fayowi na priv co też jest według mnie śmieszne. Obserwowaliśmy Cię wszyscy, admin był w specie kilka rund, patrzył się na ciebie nawet jako osoba grająca.

0

@fay rozpiszesz demko ?

0

@fay Oczywiście, że mogłeś obserwować mnie za pomocą adminowskich uprawnień, ale tak szczerze... mogło to trwać max. 5-10 sekund, a jak graliśmy sami to fizycznie było niemożliwe. Mam gorsze i słabsze momenty jak każda osoba grająca w tę grę, to chyba normalne. Błagam Cię... graliśmy na dość małej mapie, gdzie wystarczyło spojrzeć na jedno skrzydło, zerknąć czy nikt nie skoczył i od razu było wiadome, w którym kierunku zmierzać. Rozpisz proszę te moje wszystkie akcję, kolegę chętnego do pomocy również znajdziesz i do zobaczenia na serwerze. 😄

0

Jako tzw. "Cheater" Według mnie to używasz aimbota oraz wallhacka.
Było to testowane z ryu jak chodziliśmy na shifcie i ty modelowo peekowales w nas.
Na demku było pare obvious akcji które pierwsza lepsza osoba powiedziała by ci że masz cheaty.
Decyzje która podjął fay była ona konsultowana na ts3 z administratotem @Paradise . Jest to już twoj 2 ban każdy posadzą cię o cheaty więc bardzo prawdopodobne jest to że posiadasz nielegalne oprogramowanie

Pozdrawiam Ajo2k

0

@driftgang-Ajo2k Jeżeli tych akcji jest aż TYLEEE, to dlaczego nadal nikt ich nie rozpisał? 😂

0

@Weknes bo nikomu się nie chce tracic czasu...

0

Jestem tam adminem jak dla mnie chłopak jest czysty. Jestem na tak za odbanowaniem🙂

0

@RapCzenZo jebłem.... Ty sie wyzywasz z graczemi na serwerze i ty uważasz sie administratorem tego serwera?

0

@fay proszę o rozpisanie demka.

0

Jutro po szkole po krotce rozpisze

0

@driftgang-Ajo2k To chyba podobnie, jak Twój kolega fay? 🙂

0

No i mamy teraz pewien problem, gdy chcialem odpalic demko to po prostu sie nie odpala, probowalem je odpalic z 5-6 razy.
( tutaj filmik dla niedowiarkow )

Jak cos to jeszcze sprobujemy cos z Ajem pokminic aby rozpisac te demko:)

0

@fay Wsadź plik Weknes.dem do folderu "csgo"

0

@Hugatti możesz Ty proszę obejrzeć niezależnie od braku rozpiski demo?

0

Gracz weaknes o godzinie 22:25 wszedł na drugim koncie podczas aktywnego permamentengo bana na mainie. Temat do zamknięcia ponieważ wchodzenie na smurfa podczas aktywnego bana jest surowo zabronione teraz może jedynie odwołanie napisać 😉

0

Przechwytywanie.PNG

0

@ryu Wbiłem na tym samym koncie, na którym mam bana - coś się zacieło. 😉 Sprawdź, a nie piszesz bzdury.

0

Konto jest to samo, tylko na przestrzeni ostatnich dni zmieniłem nick... Zresztą sprawdź na demie.

0

Wysłałem ową wiadomość do @Juscik , ale wrzucę dla niedowiarków.

1. https://imgur.com/a/8pI0ChO

2. https://imgur.com/a/FXcEi5G

Link do dema: http://54.37.129.16:10002//onlyawp/dem//auto-20190611-2008-awp_lego_9_wild.dem

Oby dwa zrzuty ekranu zostały wykonane w dniu wczorajszym, gdzie wyraźnie widać, że jest to moje główne i jedyne konto, na którym grałem na owym serwerze.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć