Prośba o unbana ωeкneѕ Only AWP

No i mamy teraz pewien problem, gdy chcialem odpalic demko to po prostu sie nie odpala, probowalem je odpalic z 5-6 razy.
( tutaj filmik dla niedowiarkow )

Jak cos to jeszcze sprobujemy cos z Ajem pokminic aby rozpisac te demko:)

@fay Wsadź plik Weknes.dem do folderu "csgo"

ostatnio edytowany przez bartul

@Hugatti możesz Ty proszę obejrzeć niezależnie od braku rozpiski demo?

Gracz weaknes o godzinie 22:25 wszedł na drugim koncie podczas aktywnego permamentengo bana na mainie. Temat do zamknięcia ponieważ wchodzenie na smurfa podczas aktywnego bana jest surowo zabronione teraz może jedynie odwołanie napisać 😉

@ryu Wbiłem na tym samym koncie, na którym mam bana - coś się zacieło. 😉 Sprawdź, a nie piszesz bzdury.

ostatnio edytowany przez Weknes

Konto jest to samo, tylko na przestrzeni ostatnich dni zmieniłem nick... Zresztą sprawdź na demie.

Wysłałem ową wiadomość do @Juscik , ale wrzucę dla niedowiarków.

1. https://imgur.com/a/8pI0ChO

2. https://imgur.com/a/FXcEi5G

Link do dema: http://54.37.129.16:10002//onlyawp/dem//auto-20190611-2008-awp_lego_9_wild.dem

Oby dwa zrzuty ekranu zostały wykonane w dniu wczorajszym, gdzie wyraźnie widać, że jest to moje główne i jedyne konto, na którym grałem na owym serwerze.

To tak po krotce
Runda 1-5 Nie dzieje sie nic specjalnego ( poza tym ze pod koniec rundy 5 dziwnie zatrzasl ci sie celowinik)
Runda 6 Idealne Namierzenie na mnie przez kilka ścian, zrobiles to w tej rundzie kilkukrotnie
Runda 7 Rowniez po tym jak uzyles zooma celownik polecial w moją strona
Runda 8-11 Nic sie nie dzieje poza twoimi jak na moje specyficznymi ruchami myszką
Runda 12 Celownik ponowie leci w moją strone
Runda 13-24 Rowniez nic specjalnego poza tym ze wedlug mnie grasz zbyt pewnie
Runda 25 Celujesz do gracza Ryu jeszcze przed tym nim wychylil
Runda 26-29 Tak samo nic ciekawego
Runda 30-31 Chyba Nadludzki sluch skoro Ryu Szedl calą mape na shifcie a ty dziwnym trafem popatrzyles sie w jego strone

W pozostalych rundach nie ma chyba juz nic ciekawego poza tym ze grasz jak totalny pewinaczek i scanujesz "randomowo"
Wedlug mnie grasz na WH i umiesz sie z tym kryć, ale oczywiscie co ja moge wiedziec skoro najwyzej mialem DMG a ty masz przeciez tyle godzin w tej grze oraz osiągąłes juz wszystko co sie da ( XD )

Polecam objerzec obejrzec te demko jakims prosom tej sieci i napisac jakies uwagi.

A i skoro masz tyle godzin to jak mozesz podaj konta na ktorym masz te godziny bo na swoim mainie masz zaledwie 1500h

Hmm... mnóstwo tych akcji! Zacznę od końca:

Runda 31 - szybki strzał? Nagle wychylił gdy biegłem sprawdzić?
Runda 30 - słychać scopa wyraźnie...
Runda 25 - widać kawałek modelu?

Trzy akcje i nic..

Runda 6,7,12 - rzeczywiście wygląda to komicznie, bo strzał zazwyczaj leciał blisko modelu (przypadek)... Stricte z nudów, gdy nie widziałem nikogo na jednym skrzydle, strzelałem "randomowo" w drugą stronę, głównie celując w zniszczalną ścianę. Robię tak w każdym meczu i w tym również, gdy nikogo nie było strzelałem gdzie popadnie (prawie w każdej rundzie) - taki nawyk na rozgrzanie łapy. Trzy akcje zupełnie racjonalnie wytłumaczone i zagrane, a ranomowych strzałów nie widziałeś grając ze mną, więc co było powodem bana? Czekam na podjęcie decyzji i do zobaczenia na serwerze.

ostatnio edytowany przez Weknes

No to tak na początku myślałem że grasz dobrze że jesteś po prostu dobrym graczem ale z czasem to się zmieniało zacząłeś strasznie pewnie grać wychylasz wcelowany nie raz miałeś sytuacje że wiedziałeś w 100% gdzie jest enemy chodź nie mogłeś o nim mieć pojęcia poza tym tak jak koledzy wyżej sprawdzali cię i gadaliśmy na ten temat na ts i każdy ze swojej perspektywy uznał że coś posiadasz może i na pierwszy rzut oka nie widać tego ale przy oglądaniu dokładniejszym wychodzą akcje jak dla mnie posiadasz wh a co do tego 2 konta to na podstawie nicków nie można sprawdzić czy zmieniałeś bo widziałem że masz nicki wyczyszczone więc jeżeli to jest twoje 2acc to i tak pograne masz

@Paradise Rozpisałem wyżej efekt Waszej "pracy"... Wytykacie mi trzy zupełnie normalne akcje, gdzie raz widać przeciwnika, raz słychać, a raz będąc od niego szybszym - mistrzostwo! Wy naprawdę myślicie, że system VAC jest na tyle niewykrywalny, że mimo kilku miesięcy nadal gram? ... To, że sobie myślicie i rozmawiacie o moich rzekomych cheatach powinno być w jakikolwiek sposób podparte argumentami, a ponownie ich brak. Co do grania na aktywnym banie wydaję mi się, że chyba nie czytałeś kilka wpisów wyżej... 🙂

Ja akurat nie odniosłem się do tego co napisał @fay tylko z tego jak grałeś na mnie że cały czas miałeś perf. timing i wiedziałeś o przeciwniku
Dobra niech to rozstrzygnie @Ban-Team albo @Opiekun-Awp

Odnośnie grania na multi koncie doszło do nieporozumienia. Niestety zawinił plugin, który pozwolił zbanowanemu graczowi wejście na serwer. Wiem o istniejącym błędzie, lecz jest on niezmiernie ciężki do analizowania, ponieważ występuje bardzo rzadko. Nie mam tutaj pretensji do administracji, bo faktycznie można było odnieść wrażenie, że @Weknes gra na innym koncie.

Teraz a propos rozgrywki podejrzanego. Jestem tego samego zdania jak przy poprzedniej prośbie. Przynajmniej według mnie oskarżony gra całkowicie normalnie i tak jak już wspomniałem w ostatnim temacie nie był banowany na innych sieciach. Jak narazie odblokuje gracza, aby nikt na tym nie cierpiał, ale jeśli ktoś jeszcze ma ochotę przeanalizować demko i wypowiedzieć się to niech napisze mi na PW.

Temat zamknięty