Prośba o unbana ωeкneѕ Only AWP

0

Twój nick: weknes
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198295994378/
Data: 09.06.2019
Serwer: AWP
Opis sytuacji: Co tutaj pisać? Ponownie zostałem niesłusznie zbanowany przez admina, który wciąż uważa, że gdy "dominuję" nad nim, to cytuję - "gram odpalony". Ten sam admin jeszcze tydzień temu wyzywał mnie wraz z innym graczem (ryu) jaki to ja nie jestem "skurwiel", "odjebany", "chuj", "co ja tutaj robię", "pierdol się" - na co słusznie zareagował Bożydar tłumiąc i uspokajając mało przyzwoite zachowanie osoby, która powinna dawać przykład innym.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Pan fay ponownie ma jakiś problem związany z moją osobą i ciągle próbuje wmówić mi używanie niedozwolonych wspomagaczy. Gram na innych sieciach, codziennie kilka razy skrzydłowe i turniejowe, ale według niego ten system VAC jakiś zepsuty... Już za pierwszym banem (pierwszym w mojej historii), admin uważał, że ma niezbite dowody na moją nieuczciwą grę, których nigdy nie przedstawił, a więc jestem ciekawy, jak będzie teraz... Nadal nic nie znajdziesz, bo nie ma gdzie szukać, a na pewno czego. Pozdraiwam i liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby.

0

szkoda że kiedy niby bożydar nas tłumił to mnie wtedy nie było więc nie pierdol głupot że cię wyzywałem bo w tym momencie jesteś śmieszny i robisz z siebie ofiare XD

Na nie, był sprawdzany przez kilku graczy jak i adminów i wszyscy stwierdzali że coś ma.

0

Wydaję mi się, że czytanie ze zrozumieniem było na wczesnych etapach nauki szkolnej. Analizując moje słowa: na co słusznie zareagował Bożydar tłumiąc i uspokajając mało przyzwoite zachowanie osoby, która powinna dawać przykład innym.

mało przyzwoite zachowanie OSOBY - liczba pojedyncza (osoby)
która powinna dawać przykład innym - odnosi się do w/w OSOBY (w domyśle admina)

W jakim momencie odniosłem się tutaj do Ciebie? Podkreśliłem tylko udział Twojej osoby podczas wymieniania miliona epitetów dot. mojej osoby tylko dlatego, że znacznie skłaniasz adminów do zbanowania mnie, a grałeś chwilę przed całą sytuacją, gdzie również wmawiałeś mi używanie WH.

Przechodząc dalej... jest bodajże 3 administratorów:

Bożydar, z którym często gram poza serwerem,

Paradise, który pod ostatnim banem pisał - " @Weknes widziałem jak gra miał sporo takich vac akcji ale wydaje mi się że dobrze gra" - a przez ostatnie tygodnie bardzo rzadko wchodził (przynajmniej nie wtedy, kiedy grałem ja),

Fay, który wiecznie szuka dziury w całym dot. mojej gry i wyzywa graczy 🙂

Pozwoliłem sobie obejrzeć demko i wypisać kilka ciekawych fragmentów:

Pierwsza mapa - awp_lego_zizt_wild 2019-06-09 12:13 :

6;50 - wchodzi ryu
6;53 - wyzwisko ryu (brak reakcji admina)
7;20 - gracz ryu wmawia mi cheaty
7;30 -rush admina fay
7;40 - ponownie ryu wmawia mi cheaty
7;50 - w/w sytuacja
10;20 - rush ryu (brak reakcji admina)

Przez całą tę mapę admin banujący choć przez chwilę nie wbił do obserwujących! (na serwerze był tylko fay, ryu, ajo2k, ja)

Następna mapa - awp_lego_9_wild 2019-06-09 12:29 :

0;30 - gracz Ajo2k na chatcie pisze następujące słowa "Weknes miło się grało <3"
0;40 - dostaję bana z powodem WH...
0;43 - wychodzi gracz ryu

Wiadomość gracza Ajo2k jest ogromnym dowodem na to, że admin i dwóch innych graczy porozumiewali się ze sobą głosowo lub inną drogą komunikacji. Jest to wręcz żenujące, że admin banujący w ogóle nie patrzył na moją grę, ani razu nie wbił do obserwujących, po czym dostaję bana będącego decyzją paczki kolegów. Wracając do słów gracza ryu - "był sprawdzany przez kilku graczy jak i adminów i wszyscy stwierdzali że coś ma" - powiedz mi, kim są ci wszyscy? Ty, który mnie wyzywał, Ajo2k, z którym rozmawialiście, czy admin, który nie wszedł do specta?! Bo nikt inny nie grał...

0

Jesli chodzi o wejscie na specta, byłem na spekcie tylko pod komeda stealth, dalej mamy brak reakacji na rush, bylismy na serweze tak jak to napisales we 3 w takim razie co mialem zrobic ? Jestesmy we 3 na serwie i mam banowac jedna osobe za to ze raz zrushowala?

Jesli chodzi o ciebie, wedlug mnie grasz po prostu zbyt pewnie "testowalismy" cie na wiele sposob nawet gdy gracz szedl całą mape na Shifcie ty wiedziales gdzie on jest i leciales po killa, tak samo ze skanowaniem gracz ajo stał na spawnie za tym napisem na mapie z pierwszego demka ty zaczales go scanowac nie wiem jak to zrobiles, idąc dalej mamy DZIWNE flicki ktore robisz bardzo czesto oraz po tym jak dostales bana od mistera grales jakos bardzo dziwnie slabo a teraz jakos po miesiacu od tej sprawy zaczales znowu grac na takim poziomie na ktorym dostales bana od mistera.

0

Tylko ty tutaj jesteś żenujący, ty myślisz że będziemy na serwerze trąbić o tym że jesteś sprawdzany i o tym że podejrzewamy cie o cheaty tylko po to żebyś mógł się z nimi ukryć? Porozumiewaliśmy się głosowo i nawet admin Paradise przyznał że grasz na cheatach i musisz coś mieć więc 2/3 adminów uznało że cheatujesz jak i większość graczy na serwerze. Nie mam kurwa silvera bądź golda więc moja opinia nie jesteś wzięta z dupy. Grasz często z Bożydarem więc spodziewasz się od niego wpierdalania ciebie na mine? Kiedy dostałeś bana od razu poleciałeś do bożydara się poskarżyć (XD) i zaczął on mu spamować Fayowi na priv co też jest według mnie śmieszne. Obserwowaliśmy Cię wszyscy, admin był w specie kilka rund, patrzył się na ciebie nawet jako osoba grająca.

0

@fay rozpiszesz demko ?

0

@fay Oczywiście, że mogłeś obserwować mnie za pomocą adminowskich uprawnień, ale tak szczerze... mogło to trwać max. 5-10 sekund, a jak graliśmy sami to fizycznie było niemożliwe. Mam gorsze i słabsze momenty jak każda osoba grająca w tę grę, to chyba normalne. Błagam Cię... graliśmy na dość małej mapie, gdzie wystarczyło spojrzeć na jedno skrzydło, zerknąć czy nikt nie skoczył i od razu było wiadome, w którym kierunku zmierzać. Rozpisz proszę te moje wszystkie akcję, kolegę chętnego do pomocy również znajdziesz i do zobaczenia na serwerze. 😄

0

Jako tzw. "Cheater" Według mnie to używasz aimbota oraz wallhacka.
Było to testowane z ryu jak chodziliśmy na shifcie i ty modelowo peekowales w nas.
Na demku było pare obvious akcji które pierwsza lepsza osoba powiedziała by ci że masz cheaty.
Decyzje która podjął fay była ona konsultowana na ts3 z administratotem @Paradise . Jest to już twoj 2 ban każdy posadzą cię o cheaty więc bardzo prawdopodobne jest to że posiadasz nielegalne oprogramowanie

Pozdrawiam Ajo2k

0

@driftgang-Ajo2k Jeżeli tych akcji jest aż TYLEEE, to dlaczego nadal nikt ich nie rozpisał? 😂

0

@Weknes bo nikomu się nie chce tracic czasu...

0

Jestem tam adminem jak dla mnie chłopak jest czysty. Jestem na tak za odbanowaniem🙂

0

@RapCzenZo jebłem.... Ty sie wyzywasz z graczemi na serwerze i ty uważasz sie administratorem tego serwera?

0

@fay proszę o rozpisanie demka.

0

Jutro po szkole po krotce rozpisze

0

@driftgang-Ajo2k To chyba podobnie, jak Twój kolega fay? 🙂

0

No i mamy teraz pewien problem, gdy chcialem odpalic demko to po prostu sie nie odpala, probowalem je odpalic z 5-6 razy.
( tutaj filmik dla niedowiarkow )

Jak cos to jeszcze sprobujemy cos z Ajem pokminic aby rozpisac te demko:)

0

@fay Wsadź plik Weknes.dem do folderu "csgo"

0

@Hugatti możesz Ty proszę obejrzeć niezależnie od braku rozpiski demo?

0

Gracz weaknes o godzinie 22:25 wszedł na drugim koncie podczas aktywnego permamentengo bana na mainie. Temat do zamknięcia ponieważ wchodzenie na smurfa podczas aktywnego bana jest surowo zabronione teraz może jedynie odwołanie napisać 😉

0

Przechwytywanie.PNG

Zaloguj się, aby odpowiedzieć