SKARGA NA ADMINA DANIO

0

Nie dość że często przesadza z banami, mutami etc. to jeszcze takie coś, jak dla mnie instant degrad.

0

Szczerze to trochę śmieszna sytuacja. Nie znasz typa to mu nie pożyczaj nie ma to zbytnio związku z serverem, więc średnio można to podłożyć pod jakiś podpunkt, aby dostał degrada. Jestem w jakiś sposób za ukaraniem takiej sytuacji choćby upomnieniem.

0

@Mefix we się zastanów typ niszczy wizerunek sieci na NAJLEPIEJ prosperującym serwerze

0

Mefix zapraszam na pv żebym ci mogła bardziej "opowiedzieć" sytuacje
Dziękuje 🙂

0

No dobra nwm jaki to ma związek z serwerem ale już ok a co do danio no zachował się chujowo ale no kurde kto daje skiny osobie której nawet nie zna no xD ja bym mu dał upomnienie albo jakiegoś bana żeby się ogarnął

0

Jaki ma związek, no nie wiem, może taki, że admin psuje reputacje najlepszego serwera tej sieci będąc złodziejem?

0

Ja z Daniem nie znamy się dnia czy miesiąc. Poznaliśmy się z ponad pół roku temu. Nigdy nie zachowywał się wobec mnie źle ani nic. Obdarzyłam go zaufaniem już dawno. Jako koleżanka (nawet przez gre) chciałam mu pomóc ,dodatkowo upewniał mnie że mnie nie oskamuje. Nawet potwierdzał ze nie chce zdobyć złej reputacji na serwerze bo wiedział jak to się może skonczyć , mimo to postąpił jak postąpił. Oczywiscie wina też z mojej strony ,bo poprostu jestem naiwna. Nie słyszałam wcześniej również że Danio kogoś oskamował. Tymbardziej dawało mi to potwierdzenie że nie ma złych zamiarów. Dziękuje jeżeli to ktoś przeczytał 😕 jeżeli są pytania proszę je zadawać

0

Uwaga uwaga.
Danio- gosc ktory wbija na serwer tylko po to aby pokazać swoją wyższość nad innymi, rozdaje bany, gagi i muty za byle gowno. Do tego już druga sytuacja kiedy kogos okradł, nienawidze złodziei, 0 szacunku do takich osob jak on, swoim zachowaniem psuje reputacje nie tylko swoją, ale serwera i calej sieci. Gosc sie nawet nie próbuje tłumaczyć, chociaż skargę widzial, dlatego degrad to bedzie malo jak dla mnie.

0

Sorki że się udzielam ale w taryfikatorze banów jest napisane punkt 8.Okradanie graczy = Ban permanentny. W tym przypadku jeszcze do tego wchodzi degrad.

0

A on już konta nie sprzedał?

0

@Patkaa mozliwe bo juz nie ma "dania" tylko "fighter"

0

Myślę że najlepiej będzie jak damy wypowiedzieć się @Daniooo jeżeli to zrobił proponuję zachować resztkę godności i się przyznać, brak wypowiedzieć będzie można potraktować jako prawdodobne przyznanie się do winy

0

Jestem za 🙂 Dziękuje wszystkim

0

Okradanie graczy jako admin raczej nie świadczy dobrze o serwerze i serwerowni więc dla mnie sprawa jest prosta

0

czajka pw zobacz

0

@Daniooo jak miło że zawitałeś 🙂

0

Ja słyszałem, że Danio banuje za nadużywanie DJ, więc może trochę przesady w tym jest.

0
Ten post został usunięty!
0

@pawko1111 może trochę kultury ???

0

Admin zostaje zdegradowany.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć