Podanie number 2 ;>

Siema :^
To moje drugie podanie ,ponieważ na poprzednie nie dostałem odpowiedzi 😁
Mój nick: reYn
Moje konto steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198327703529/
Dlaczego chce zostać adminem na dr 5?: Chciałbym zostać adminem ,ponieważ lubię tam grać a poza tym będąc czasami na serwerze widzę sytuacje w których admin by się przydał 🙂
Doświadczenie: Admina nigdy nie miałem ale znam trochę podstawowych komend
Staż: + - 250 H
Kontakt: steam, FB, discord 🙂
Forma zapłaty składki: PSC

:))))

to zrefuj tamte a nie nowe skladasz

a nie taki ban, za spam pod postami, wypowiadanie sie bezsensownie pod podaniem?

Po chuj sie wypowiadasz bezsensownie? nawet nie znasz regulaminu forum... https://gyazo.com/6c70c67d955a188ca6b53bda96038683

ostatnio edytowany przez Delder
Ten post został usunięty!

@Delder dobra już nie bede ale chcialbym ci przypomieć że dostales degrada 🙂

XD i co ma to wspolnego do wypowiadania sie pod twoim podaniem i mowienie ze nie znasz regulaminu forum i robisz kolejne podanie jak pierwsze jest otwarte XDD

@Delder to że regulaminu ty akurat uczyć mnie niepowinieneś 🙂

Kurwa jestes debilem czy udajesz? Jesli nie znasz regulaminu to nie powinies isc po admina bo nie bedziesz wiedzial za co, na ile i kogo banowac w roznych sytuacjach, personalnie jesli nie znasz regulaminu a grasz na wildzie od czerwca 2018 (okolo) to powinienes wiesz zobaczyc regulamin bo z tego co wiem to Admin musi znac i regulamin forum i regulamin serwera. Najwidoczniej nie chcesz zeby serwerownia byla lepsza bo idziesz po admina bez znania regulaminu ja chce tylko zrobic adminow serwerow jak najlepszych i najbardziej doswiadczonych ale z toba trudno moze byc jesli nie znasz po roku regulaminu

ostatnio edytowany przez Delder

@Niedźwiedź-żyd
nie dostaniesz admina i tak z prostych rzeczy
stworzyłeś 2 podanie bo ci sie nie chce czekać
masz 14 lat (mutacji pewnie też)
nie znasz regulaminu
wypowiadasz sie bez sensu pod podaniem
toxik
dla twojego dobra usuń te podanie i zaczekaj na rozpatrzenie twojego 1 podania (ja czekałem miesiąc) bo tyko sie kompromitujesz i stawiasz w złym świetle

+pomocny
+down
+miły DDXD
Nie wiem czemu tutaj jestem 😜 ;c @Delder Pozdro misiu ❤

Ej ty niedzwiadek ale po co ty jeszcze cokolwiek piszesz wez juz zluzuj wora i idz sie poloz czy cos admin od +50 iq XD

lol ja tylko pytam ? a wy mnie wyzywacie 🙂 z czego wyzywa mnie były admin dr 5 i osoba których nie widzialem tam przez 2 lata j wydaje mi sie że powinny się pod tym postem wypowiadać osoby które tam aktualnie grają czy cuś :))

Wydaje mi się że się nie powinieneś wypowiadać pod swoim podaniem 😕