Mikro po mutacji

0

Jako iż dużo osób wie że mikro +16/po mutacji zostało zawieszone pisze te post aby osoby które grają na surfie wyraziły swoje zdanie na ten temat. Nieraz pewnie spotkaliście się z 12-latkiem który za dużo mówił a admini go nie mutowali itp . Pokażmy że możemy coś zmienić! Zachęcam aktywne osoby które grają na surfie na dodanie w nicku #CZPMPM . Pokażmy ilu nas jest! Razem możemy wszystko.

0

a co oznacza ten skrot stary pl

0

@fay skrót oznacza chcemy z powrotem mikro po mutacji

0

a to proste ze ustawiam XD

0

Moją kolejną propozycją jest zęby exp włączał się od 3 os na servie. Jest to idealna liczba osób na włączenie expa ponieważ od godziny siedzimy na servie w 3 osoby i była tylko 1 dodatkowa przez 5 minut. Wnoszę o pozytywne rozpatrzenie propozycji.

0

Usunięcie mapy surf_rocketman_wild ponieważ jest zbugowana i nie da się przejść dalej niż na pierwszą rampę

0

Na wielu serwerach nie spotykałem się z jakimiś dużymi problemami tych osób, zazwyczaj nikomu nie przeszkadzał fakt, że osoba młodsza się wypowiada. Gdy wszedłem dzisiaj na surfa, to zauważyłem, że tutaj jest inaczej. Grają tutaj głównie osoby starsze i nie dopuszczają młodszego do głosu. Rozumiem aby był jakiś limit i jestem za przywróceniem mikrofonu do mutacji, ponieważ można by za to karać, ale w ewentualności... Wejdź ktoś z surfa na klasy, to byś 3/4 serwera odstrzelił. Na innych jest podobnie (chociaż przyznam, że na dr5/6 jest najniższa średnia wiekowa).

Podsumowując sam punkt może istnieć, ale administratorzy nie powinni mutować, bo są starsi i nie chcą dopuścić "kastrata" do głosu (a do tego w wielu przypadkach był używany ten punkt - ktoś cię denerwował swoim głosem, to dawałeś muta).

0

Jestem za 😉

0

Przecież w regulaminie serwera jasno jest napisane
"Czat głosowy jest dozwolony tylko po mutacji."
Jest też kara za dostosowanie się do zakazu.
"Używanie czatu głosowego przed mutacją = Mute na 120 minut."

0

Do czasu rozkręcenia się serwera minimalna ilość graczy, aby zdobywać punkty expa zostanie zmniejszona do 3. Odnośnie mutacji to nic nie zmieniałem, chyba że Sebus. Zawsze mieliśmy taką politykę, że jak ktoś rozmawia bez mutacji, ale nie nadużywa to pozwalaliśmy mu mówić.

0

Ej a pytanie.
Czemu osoby bez mutacji tylko mają ten hasztag w nicku?

0

@SkilleN Bo myślą że mają

Zaloguj się, aby odpowiedzieć