Skarga na admina Bożydar

bozydar to sobie na serwerze wybiera takich ulubiencow, i po prostu im nic nie robi jest np taki adas mowie temu adminkowi zeby dal mu muta bo gada jakies glupoty a ten mu mowi adas nie rozmawiaj i tak mowi mowi i mowi noo i nic z tego nie wychodzi ostatecznie.
Lubi rowniez wywalac konkurencje mam na mysli akcje z weknesem, gdy dalem mu perma mial do mnie problem ze dlaczego dalem mu bana? o co chodzi? po unbanie gdy weknes znowu przebil sie przez topke KAZAŁ mi sie mu przyglądac poniewaz jego zdaniem CHEATUJE XD
jest wiele sytuacji ale moim zdaniem bozydar nie powinien miec admina poniewaz jest na to za miekki, nie umie kogos banowac za pierwszym razem tylko da mu 12908390812 ostrzezen i gosciu i tak nie zostanie zbanowany 🐱

soreczka za bledy ale wiecie elsword jest grany

ostatnio edytowany przez fay

Moim zdaniem Bozydar jak na 2 miesiące sprawowania jako admin jest dobry, po prostu się uczy. To że nie daje banów to tylko dlatego ponieważ nie chce żeby serwer padł. Jeżeli będzię dawał bany każdemu co wyzywa albo rushuje no to mało kto zostanie na serwerze. Więc dla mnie skarga jest trochę bez sensu.

@Mist3r9669 lepiej żeby byli mało osób normalnych niż dużo raszujacych i drących sie. A serwer nie upadnie od paru banów to ci gwarantuje

@RapCzenZo Po co piszesz o rushu skoro sam rushujesz? XD

@Mist3r9669 sporadycznie , raz na mapę o 2'5 sekundy xdd

Tak btw. To bozydar nie chcę żeby odsZedl tylko poprawił zachowanie i tyle. Będzie lepiej wszystkim 😃😃

zgadzam sie, faworka, np jak sie wyzywa ktoś z jego kolegom to koledze daje kilkanaście ostrzeżeń a drugą osobe od razu mutuje XD
bozydar nie umie byc adminem robi straszne słabe decyzje czasami i popełnia podstawowe błędy

@ryu w ogóle czemu się wypowiadasz skoro nie grasz na awp? XD

Co do bożydara według mnie daje za dużo ostrzeżeń a za mało kar byłem nie raz świadkiem jak ludzie krzyczą na serwerze albo raszują a on zamiast dawać jakieś muty/bany to daje cały czas ostrzeżenia

Niestety ale to jest prawda. Bożydar jest poprostu za miękki na admina. (20 ostrzeżeń to troche za dużo)