Gracze bez prime

0

Powiem krótko, zablokowanie serwera dla osob bez prime nie bylo dobra opcja.
Dlaczego? Na serwerze ostatnio gra bardzo mało osob, na czacie sie co chwile pojawia, ze osoba bez prime probuje wejsc na serwer.
Dlatego mysle, ze dodanie tych 2/4 slotow dla graczy bez prime bedzie dobra opcja, moze ilosc graczy znacznie sie poprawi.
Cierpią najbardziej osoby z vipem ponieważ no ciężko jest grać i używać tego wykupionego vipa gdy na serwie jest 2/3 osoby. (no wiecie, pieniadze w bloto)
Dobrym przykladem tego jest @VektuS ktory zakupil vipa po krotkiej przerwie od grania na serwerze, wraca a tu brak graczy.

0

Moim zdaniem mozna by odblokować serwer dla osób bez prime ale z możliwością banowania i kickowania (voteban i votekick) przez graczy.

0

+1

0

Za I to na wszystkie serwery

0

Chciałem ostatnio pograć z kolega bez prime i nie mogłem 😕

0

Ejejejejej ja mam prime xd byłem zmuszony kupić bo pustki na serwerze są to sobie prime kupiłem xd

0
Ten post został usunięty!
0

Na NIE. Nie było prime'a i co kilkanaście minut przychodził jakiś pajac z aimbotem i niszczył innym przyjemność z gry. Możliwość głosowania? Pewnie, wbije banda dzieciaków i będą wyrzucać każdego kto zrobi 5-0. Ten serwer upada, ale nie z powodu prime'a na serwerze. Krótko mówiąc jestem na NIE.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć