Wprowadzenie jakich kolwiek zmian

0

Prosiłbym właścicielow o zrobienie czegoś na serwerze aby zaczęli znów gracze grać. Od czasu gdy serwer powstał od "nowa" nikt nie gra serwer jest pusty jak samo jak na 3maps. Nic z tym nie robicie a serwery dalej puste.. Powodzenia z takim podejściem.. Prosiłbym o duże zaangażowanie w tej sytuacji bo nawet nie idzie gdzie pograć.

0

Zgadzam sie

0

Masz rację nikt nie gra .
Czeba coś z tym zrobić Bandi

0

Problem dotyczy większośći serwerów po zmianie ip. My raczej nic nie możemy zrobic, wiecej do powiedzenia ma w tej sprawie @Master

0

Dokładnie. Master pisał kiedyś o jakiejś reklamie serwerów, bo potrzeba po prostu nowych graczy. Może trzeba to zrealizować bo grają teraz na tych serwerach tylko gracze z forum.

0

Juz mam tego dosc tak naprawde.. Fajne serwy ale co z tego jak 24h puste ..

0

Jak jest tak źle to nie trzymam tu nikogo na siłę. Wprowadziłem wszystko to o co prosiliście, limit awp, sezony, nagrody dla najlepszych graczy, lagów już w ogóle nie ma, varu tak samo. Dodałem nowe poziomy misji, statystyki do systemu rankingowe, hud zmieniony, ale przecież to wszystko przez moje podejście. Nie wiem jak sobie to wyobrażacie, ale nagle nie wyczaruje graczy na serwerze i nie sprawie, że będzie pełny. Tak jak już napisałem, jak ktoś ma się męczyć to jest wiele innych fajnych sieci.

0

Stresujecie Kubusia i on zaraz w depresje popadnie :C

0

Gdy zmieniliscie serwy na no prime to wszystko padlo i tak bedzie caly czas;D

Zaloguj się, aby odpowiedzieć