Skarga na Sebusia

0

Nick: Anakonda
data: 23 lipca 14:45 około
Mapa: surf dust 2008 coś takiego
Nick osoby na którą składam skarge: Sebuś
Link do profilu : ni mom
Opis: Wbił na serwer zmutował każdego praktycznie i wyzywał gracza Madzian który też go wyzywał ale na opiekuna takie zachowanie nie przystoi
Dowody : Demko
Świadkowie: fay aquix madzian i czesio

0

Nie zmutowałem każdego tylko tych co darli się do mikrofonu( 2 osoby) i nie wyzywałem gracza Mudzian.. To prawda powiedziałem nie stosowne rzeczy ale nie wyzywałem.

0

Madzian sie nie darł to po pierwsze powiedział 1 zdanie i dostał muta na 7 dni po tym jak cie zwyzywał powiedziałeś coś o jego matce

0

@Stefaniooo przeczytaj co napisałem do końca " To prawda powiedziałem nie stosowne rzeczy ale nie wyzywałem. "

0

to obrażanie czyjejś matki to nie wyzywanie?

0

@Stefaniooo pobierz demko i posłuchaj co dokładnie powiedziałem 🙂 a dostał za brak mutacji na 7 dni

0

dostał muta za brak mutacji na 7 dni po powiedzeniu jednego zdania to chyba nie jest normalne

0

@Stefaniooo w 7 dni nie przejdzie mutacji tak czy siak dostał krótko i sam wywołał gówno burzę .

1

No generalnie sobol, dales sie sprowokowac kolezce i zaczales wyzywac
W dodatku jak widac na cswildzie jest malo graczy, wiec banowanie ich na serwerze na ktorym jeszcze cos sie dzieje jest glupie.
jako opiekun powinienes panowac nad emocjami i nie dac sie sprowokowac byle dzieciakowi, co od mutowania to mogles chociaz mu cos powiedziec a nie mutowac bez zadnego upomnienia.

A i na surfie to przypadkiem nie bylo tak ze mozna mowic bez mutacji?
https://cswild.pl/topic/12644/mikro-po-mutacji/5 Master tutaj napisal " jak ktoś rozmawia bez mutacji, ale nie nadużywa to pozwalaliśmy mu mówić."

Zaloguj się, aby odpowiedzieć