Prośba o UB weknes -/ only AWP

co do twojego vaca to nie bylbym tego taki pewiem bo znam osobiscie ludzi ktorzy maja cheaty od 6 lat bez vaca. Wg mnie ban jak najbardziej sluszny ja ci unbana nie dam

Racja, nie grałem w countera od blisko miesiąca, dlatego moje ruchy nie wyglądały zbyt profesjonalnie, a ręką rzeczywiście mogła "latać". Co do takich chwilkowych lagów - skakała mi wartość "loss". Z tym triggerbotem dość ciekawie - nie będę komentował, bo nigdy nie miałem i nie mam cheatów... Zwróć tylko uwagę, że gram na wielu innych serwerach, czasem nawet również z graczami serwera AWP i nigdzie nie dostałem żadnego bana, a nawet nikt nie podejrzewał mnie o używanie jakiś wspomagaczy...

ktorys serwer musi byc 1 do banowania 😉

Co do tego że nie dostałeś vaca akurat można ogarnąć chety sb że trudno będzie wyłapać vaca a co do tego że grasz na innych serwach to chyba cb widziałem na serwerze gdzie gram i pograłeś z 2 rundy i wyszedłeś więc nwm jak administracja tego serwa miała by cb sprawdzić a co do lagów to najlepiej zwalić na loss 🙂 ja nie raz grałem na serwach i miałem var tam po 50/60 i jakoś normalnie mi szło loss czasami też mi podskoczy i ja nie widzę w tym żadnego problemu poza tym dlaczego akurat mielibyśmy cb banować non stop za nic jaki w tym cel mamy i co chcemy osiągnąć przez to bo ja nwm jeżeli dostajesz te bany to znaczy że musisz coś mieć

ostatnio edytowany przez Paradise

w 100 %zgadzam sie z kolega z administracji

@Paradise bardzo łatwo możesz sprawdzić, czy rzeczywiście mnie laguje. Zwróć uwagę, że gdy łapie "laga" sam staje i nie wiem, co się dzieje - genialne ułatwienie! Kojarzę w/w opisywaną przez Ciebie sytuację. Wszedłem na jakiś randomowy serwer Mirage, ale ginąć dwa razy pozwoliłem sobie wyjść. 🙂

nie wiem po co się kłócić skoro większość graczy coś podejrzewa to wylatuje i tyle w szczególności że jest to jego 4 ban

Większość coś podejrzewa, on nic nie ma, nikt niczego nie udowodnij, ale co? Jeżeli planem reaktywacji sieci jest pozbywanie się ich stałych graczy to powodzenia!

@Weknes napisał w Prośba o UB weknes -/ only AWP:

stałych graczy

Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej jak tylko ty jesteś banowany i podejrzewany o wh i tylko ty piszesz prośby o ub

Prośba odrzucona
Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Hugatti