Kolejny raz witam

Już raz obiecywałem powrót, lecz z marnym skutkiem. Tym razem będzie inaczej 🙂

Przede wszystkim trzeba było zacząć od 0, dlatego usunąłem praktycznie całą administracje z serwerów. Kolejną kluczą zmianą jest zniesienie składek administracyjnych, aby zachęcić ludzi do składania podań.

Udało mi się jeszcze wczoraj zmienić rs na serwer oraz dodać komendę !help, która wyświetla wszystkie dostępne komendy na serwerze. Poniżej znajduje się lista rs.

Pewnie zapytacie, ale jak mam zamiar rozkręcić serwery, bo dodanie rs nic nie wnosi. Oczywiście zgodzę się, dlatego planuje wrócić do metod z przeszłości i ze znajomymi wchodzić na serwer jak narazie Only Mirage, aby stopniowo zyskiwał stałych graczy. Później kolejne serwery. Tak w końcu powstał wild, więc mam nadzieję, że tym razem się to uda. To tyle na dzisiaj, życzę miłego dnia 🙂

Chętnie pomogę przy rozkręceniu serwerów 🙂

Witam, bardzo dobry serwer wybrany na start , w końcu może będzie ktoś na serwerze i będzie można pograć.

eeee czekam na "pistolet" na rs. 🙂
i na ronniego ferrariego też

ostatnio edytowany przez JarekCukierek

bardzo mi przykro ale usuwanie owczesnej administracji nic ci nie da tymbardziej ze jak mozesz zauwazyc ten serwer jest zapomnainy od dobrych 8-9 miesiecy. jak ty sam nie wbijasz.Poza tym kogo bedziesz teraz przyjmowal na stanowisko admina? goldy 2,3 moze 4. Zapewniam cie ze takie rangi nie sa w stanie okreslic czy dana osoba jest dobra czy gra na wspomagaczach. Poprzez swoje zlewanie ludzi i nie odpisywanie straciles polowe administracji ktora byla chetna opiekowac sie tym serwerem, ale co ciekawsze ta ktora z toba zostala i probowala do konca walczyc sam zdegradowales. G R A T U L A C J E

@michalben13 Zdegradowałem wszystkich, bo praktycznie nikt nie grał z administracji, więc po co im ta ranga. Jeśli ktoś chcę pomóc to będę bardzo wdzięczny i przyjmę go od razu na stanowisko admina o ile tylko będzie spełniał wymagania. Proszę pisać w tej sprawie na pw.

@Master wytlumacz mi jak mialem grac jezeli bylo 0 osob na serwerze? osobiscie uwazam ze to nie ma sensu bieganie ewentualnie latanie na spadochronie samemu na mapie. Juz bardziej owocne jest granie na boty niz solo.Jak tylko sprawdzalem i bylo przynajmniej 3 osoby na serwerze to wbijalem , ale jak mozesz sie domyslac czesto to miejsca nie mialo. Ja moge pomoc nie ma problemu tylko niestety musisz zaczac sluchac troche ludzi. Nie pisze ci tego bo cie nie lubie czy cos tylko po to zeby cos poprawic.Pisze do ciebie kilka osob a ty odpisujesz po 2-3 tygodniach to chyba rozumiesz ze wiekszosc graczy moze sie zrazic po czyms takim.Jezeli nadal masz ochote mnie przyjac to bardzo chetnie pomoge w odbudowie tego serwera tak jak deklarowalem to za kazdym razem.

@michalben13 Nie chcę się tłumaczyć, bo na pewno nieodpisywanie nie było w porządku wobec graczy oraz administracji, dlatego teraz chcę to zmienić i wrócić na dobre. Chętnie przyjmę Twoją pomoc, tylko napisz mi na pw Steam ID. Również jakby ktoś miał propozycję to chętnie posłucham.

Omg, omg, omg. Bardzo się cieszę! Czekałam na ten czwarty powrót!!!