Podanie na moderatora Revir

Nick:Revir
Imię:Klaudiusz
Staż na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/54.37.129.16:27017/top_players/?query=Revir
Profil Steam:https://steamcommunity.com/id/Revirfonterbas/
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? :Chcę zostać administratorem na tym serwerze ponieważ grałem sobie trochę na starym koncie teraz na tym i nie widziałem ani razu absolutnie ani jednego admina a często trochę patologia jest i ludzie łamią zasady które obowiązują na tym serwerze.Uważam że ktoś się przyda,chętnie służę pomocą dla graczy jak i dla wyższego personelu czyt.Równoległa ranga (Admin) i wzwyż.
Doświadczenie:Kilka razy posiadałem rangę o nazwie administrator tudzież strażnik ponieważ grałem na serwerach typu "jailbreak"
Kontakt:Steam,fb,ts,dsicord

A czego ty chcesz tam pilnować jak jest na serwie z 5 osób na krzyż 🙂

Na starcie chciałem tylko powiedzieć że nie szukam sporów z nikim.Pozwoliłem sobie zobaczyć twój profil zauważyłem że ostatnimi czasami wypowiadasz się trochę krytycznie,odpowiadając na twoje pytanie z miłą chęcią cię zaskoczę ponieważ przed chwilą grało 7/8 osób atmosfera bardzo fajna ale no jest parę że tak pozwolę sobie nazwać "psotników" uważam również że gdyby dodać jakiegoś dobrego Anty-Cheata może zainwestować nie wiem jak tam stoi ze skryptami i pluginami i zniwelować tylko prime dałoby się powiększyć grono grających na owym serwerze a aktualnie nie ma żadnego admina aktywnego i chociaż jeden się przyda myślę że się przyłożę do pracy oraz do "wskrzeszenia" tego serwera będę robić co w moich siłach i prosić o dodanie czegoś co byłoby przydatne aż do utraty rangi ale oczywiście mam nadzieje że nie utracę rangi a serwer wróci do żywych już mam parę pomysłów ale oczywiście wszystko zależy odgórnie mam nadzieje że ci pomogłem w razie dodatkowych pytań proszę pisać.

ostatnio edytowany przez Revir

Jeżeli chodzi o brak adminów to @Master pozabierał wszystkim a nawet jeżeli dalej posiadaliśmy rangi to i tak ludzi nie było a co do tych 7/8 osób byli dzisiaj a zakładam że jutro już tylko nie będzie pewnie będzie z max 3/4 albo wcale a jeżeli chodzi o twoje pomysły i wgl tw. podanie to na forum też musi być ktoś aktywny 🙂

i tak nie ma kto akceptowac skoro mastera chyba z 20 dni nie bylo na forum,

@Paradise Cały dzień ktoś grał więc mi tak nie wmawiaj a jeżeli chodzi o pomysły to już z masterem pisałem
@Czajka Skoro żyjesz to dlaczego nie dasz odpowiedzi?

@Czajka ty tam idź golda wbijaj xD
@Revir cały dzień? wbiłem tam było z jakieś 7 osób po 2 rundach zostało z 3 🙂
W sensie mi to tam lotto ogólnie chcesz to sb bądź adminem ale co Ci da admin pierw @Master musi się obudzić i zacząć robić albo wgl wbić pierw na forum 🙂

czy ktos moze odpowiedziec xDD

Nikt Ci nie odpisze nie łudź się bo nikt tu już nie wbija