Opis problemu: Ostatnio coraz więcej osób składa podania na moda z słabą aktywnością
Oczekiwane rozwiązanie: Dodanie wymagania typu w ciągu ostatnich 2 tygodni mieć np. 15h to samo mogłoby też tyczyć się obecnych modów aby wchodzili częściej na serwer

Co do podań jestem za, ale co do modów to rozumiem, że trzeba od nich więcej wymagać, ale nie zawsze każdy ma czas.

@Aquix Co do modów można informować o nieobecnośći, próg dla obecnych modów mógłby być mniejszy

@LiK Wiem, że można informować o nie obecności, ale czy o 1/2 tygodnie nie obecności, czy to trzeba od razu wszystkich informować? Co do samego pomysłu nawet spoko tylko nie którzy nie mają czasu na wchodzenie na serwer i siedzenie na nim tyle godzin.

@Aquix Nie chcę za bardzo spamić ale tak jak napisałem wyżej próg dla OBECNYCH modów mógłby być mniejszy, a ilość godzin to juz kwestia ustalenia

Odświeżam, mam nadzieję że zobaczysz @Master bo dziś znowu pewna osoba złożyła podanie z fatalną aktywnością.

@LiK Nie lepiej napisac do niego na pw?

@IgoR Czy na PW inne osoby będą mogły się wypowiadać? Chyba nie

@LiK i tak końcowa decyzja należy do niego

@IgoR Nie zmienia to faktu że decyzja po części powinna też być graczy bo to oni będą później cierpieć lub się cieszyć

Temat umarł

Temat zamknięty

• 11
    Wyświetlenia