Cześć, wychodzę z propozycją dodania frendlyfire gdyż na nie których mapach jest boks który można fajnie wykorzystać

Jestem na nie, ponieważ znaleźli by się tacy trolle którzy psuli by innym rozgrywkę
P.s zastosuj się do wzoru...

ostatnio edytowany przez Igor

Jestem za, przydałaby się ta funkcja na serwerze, a dobrzy admini na pewno dopilnują by nie była ona nadużywana, a trochę brakuje tej opcji, gdyż żaden admin nie mógł ogarnąć nadużywania tego, a teraz jest tych administratorów kilku, więc nie będzie z nią aż takich problemów.

Jestem za, na co najmniej połowie map jest boks. Trolli by nie było, bo często jest jakiś ADMIN. Poza tym można przecież napisać po admina na forum / steam 🙂

Jestem za

I mogłeś dopisać że ci pomoglem xD

Jestem za
Na większości mapach jest boks i nie ma go do czego wykorzystać a admini grają często więc zapanują nad tym

Jestem za
Frendlyfire przydaje się nie tylko do map z boxem ale i do różnych zabaw np. wojna gangów czy freedej killday

Zastosuj się do wzoru. A co jeżeli znajdą się tacy, którzy będą zabijać innych...

Jestem na Nie poniewaz będą tacy trolle które będą rzucać molotovy, granaty albo strzelać do inncyh

@MoSzAK Na tym w połowie polega jb.

Jestem za.

@Aquix jezeli chodzi o tak zwany "box" włączany np. w celach i powiedzeniu komendy ze tylko 1 osoba ma przezyc to ok. Ale mi chodzi o to ze gdy idzie sie np. na mape to gościu z tt cie zabija

@MoSzAK W takim wypadku nie włącza się ff 🙂 , @Kubuś-Puchatek jeśli nie wiesz o jakim serwerze jest mowa ,to się nie wypowiadaj

@LiK chodzi o to ze jest komenda !box ( przynajmniej tak było na serwie gdzie miałem admina ) gdzie masz wybory Włącz albo wyłącz. I gdy więźniowie są w celach to raz na mape mozesz uzyć tej komendy i powiedzieć coś tego typu ze tylko 1 osoba moze przezyc w celi ( no chyba ze to jest mapa z 1 celą )

Jak coś jestem cały czas na serwerze i wszystko ogarnę.

Prośba zaakceptowana
Temat zamknięty

• 16
    Wyświetlenia