Twój nick: Igor @Cswild.pl
Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/IgorBetter/
Data: 11.02.2017
Serwer: Deathrun
Opis sytuacji: Na serwerze panowała totalna patologia , wszyscy puszczali bindy i akurat gdy ja puściłem binda ze stonogą :v na serwer wbił moderator :d
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Już nigdy więcej nie odpalę żadnego binda ;(

Moderator na dr4 i na innych puszcza bindy oj nieładnie, nieładnie 😞

Puszczałeś bindy a i tak mieszasz w to wszystkich, bo jak każdy se puszcza to ty też możesz.... Ale Master daje unmuty takim osobom więc nie ma co jestem za unmutem.

@Aquix ja napisałem, że jak każdy puszcza to ja też mogę?

ostatnio edytowany przez Igor

@IgoR Prosisz o unmuta i musisz wspomnieć o wszystkich innych, że to niby nie sprawiedliwe. A to zdanie miało być ironią...

@Aquix A czy powiedziałem , że to nie sprawiedliwe? :V

@IgoR W takim razie czemu inni nie dostali mute'a albo nie dałeś na nich skragi jeśli była

@IgoR powiedział w Prośba o unmute Igor:

Na serwerze panowała totalna patologia

@LiK Ja nie napisałem , że inni nie dostali mute...

ostatnio edytowany przez Igor

@IgoR Nienapisałeś tego dosłownie ale tekst ma taki przekaz. Ja kończe spam.

@IgoR powiedział w Prośba o unmute Igor:

wszyscy puszczali bindy i akurat gdy ja puściłem binda ze stonogą :v na serwer wbił moderator

To czemu "wszyscy" nie dostali mute, skoro był mod, chyba już niema muzyki etd z wejścia moda więc kto mógł się tego spodziewać

@LiK Ty człowieku rozumiesz , że nie tylko ja dostałem muta ? Czy ja gdzieś napisałem , że tylko ja dostałem?
Z tego co wiem , to tylko osoby zamieszane w daną sytuację mogą się wypowiadać 😐
Ty tylko nie potrzebnie jakąś aferę robisz

@IgoR Poprostu chcę Tobie , Aquix w sumie też pokazać twój błąd,bo tekst ten brzmi tak jak Ci to piszę

@LiK Wystarczyło, że aquix napisał -_-

Właściciel

Prośba zaakceptowana
Temat zamknięty

• 15
    Wyświetlenia