Ciekawostka o mapach _aim

Jako, że wiele osób nie potrafi zrozumieć, bądź nie wie, że można i da się nie rushować i nie kampić na aimach, to przybliżę tutaj ich rolę.

Otóż, aimmapy, przeznaczone jak niektórzy nie wiedzą do trenowania aima mają na celu wypracować umiejętność strzelania celnie. A wiadomo w CS:GO celnie, znaczy głównie w głowę. Dlatego wszelkie rushe nie uczą i nie trenują praktycznie niczego. Ot, zwykła jatka na bliski dystans, i może ktoś pierwszy trafi w głowę randomowym pociskiem.

Po drugie, aimmapy wymagają użycia MÓZGU. Gra się 1v1 nie dlatego, bo jest fajnie, ale dlatego, że może Ci to pomóc w clutchowaniu rund na MM bądź Faceitach. Dlatego zamiast rushować, można spróbować wykiwać przeciwnika, zaskoczyć go, whateva.

Podsumowując, jeśli ktoś twierdzi, że na niektórych mapach nie da się nie rushować jest w zajebistym błędzie. Na każdej mapie można podchodzić do siebie POWOLI. Można wychodząc sprawdzać miejscówki gdzie może być głowa wroga. Można używać MÓZGU, zamiast PPM'a. I nawet jeśli ktoś kampi, to można spokojnie z nim wygrać. Owszem, czasami trzeba zaskoczyć przeciwnika szybkim wyjściem, ale nie jest to biegnięcie z respa do respa.

Używajcie mózgu! Polecam, Reconraco0n!