Twój nick: Rusek W Polsce
Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/krystians15/
Data: 18.02.2017
Serwer: Deathrun
Opis sytuacji: Był sobie HARUŚ [Terrax] gówno nie admin, SzaryXxX i Szary ja powiedziałem Fuck a szary jak zwykle zaczął wyzywać i on tkai [premium] ze bana za chocb Mastera wyzywal... i zaczal cisnac po ojcu itp. i ja powiedzialem zeby zamknal ryj szary pies HARUS dal mi muta na 2h i ja napisalem CALA PRAWDE O ADMINIE: ze jest psem zwyklym bo premium szary moze wyzywac caly swiat a ja nie moge powiedziec zeby zamknal ryj ten szary pies.. i dostalem perma za bana... [Swiadkowie CALY SERWER TYLKO PRZY ADMINACH SIE BOJA POWIEDZIEC ZE SA PSAMI ZE FAWORYZUJA GRACZY BO WIEDZA ZE BANA DOSTANIE]
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: ? ?

MYSLE ZE SZARY PIESEK DOSTANIE CHOCIAŻ KIEDYS JAKIEGOS BANA.. A HARU DOSTANIE OSTRZEZENIE 😜

Nie byłem wtedy na serwerze, ale to że Szary wyzywa sobie każdego adminów,graczy itp. a wielu wielu modów mu nie daje bana to mogę w 100% potwierdzić

Też nie byłem wtedy na serwerze ale pamiętam jak dałem freerun za AWP a SzaryXxX wział mi Olda na SnowDreamv2

-Obrażasz w prośbie o unbana.
-Szary dostał bana za obraze.
-Nie powinieneś był mnie obrażać 😆

@TerraxSenpai Po 1. Szary dostał bana na 1 godzinę co wg mnie jest śmieszne. To nie był pierwszy raz jak kogoś obrażal. Czasami obraża bardziej niż ten cały Rusek, więc szary też powinien dostać perma...
Po 2. Każdy gracz jest sobie równy , więc skoro szary może każdego wyzywać to dlaczego ruskek nie może?

ostatnio edytowany przez Igor

Igor zgadzam się Szary co wejdzie wyzywa i graczy i adminow i nie dostaje bana. Nawet mi ciężko uwierzyć ze dostał bana na godzinę. I dales mi perma za obraze a szary to co? Wyzywa w luj osób i adminow a ja za powiedzenie na ciebie pies mam perma. Tak jak Igor mowi każdy gracz ma równowagę to czemu ja jeżeli na ciebie i na niego napisałem pies a on wyzywa i adminow i graczy od kurw, pizd i wymyśla jakieś rymowanki typu "Rusek zostal wybrany na terro i urwie dziś jaja" itd.. ? To czemu on nie dostanie perma. Raz obrazilem admina i perm a szary w luj razy i tylko 2 razy dostal bana 1raz od Hansa a 2 od Ciebie ? Bo odpowiedz czemu ja mam dostawać perma za 1 razowa obrazę jak on wyzywa WDZYSTKICH ADMINOW , GRACZY i dostał tylko 2 razy bana co daje w sumie 1,30 h bana na serwie

Właściciel

Zostajesz odbanowany, a "Szary" dostaje permanentnego bana. Ban nadany na podstawie opinii graczy.
Temat zamknięty

• 7
    Wyświetlenia