Nick: Igor @CsWild.pl
Imię: Igor
Staż na serwerze: (sprawdzamy za pomocą TEGO PORADNIKA) : 2h
Profil Steam:http://steamcommunity.com/id/IgorBetter
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Na serwerze nie ma żadnego aktywnego admina , więc panuje totalny chaos i nie da się temu zapobiec. Myślę , że poradziłbym sobie. Na dr4 Jakoś sobie poradziłem z tymi bachorami XDDD. Podanie miałem złożyć jak będę miał 5h i potem zacząć nadrabiać , ale im szybciej złoże tym lepiej 🙂
Na chwilę obecną admin jest bardzo potrzebny i myślę , że nadawałbym się 🙂
Doświadczenie: Moderator DR4
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): PSC
Kontakt: Steam , pw , teamspeak 3

Jestem na Tak
+Wiek
+Ogarnięty
+Miły

Tu nie chodzi o to im szybciej złożysz tym lepiej, bo czasem nawet te 2h może nie wystarczyć dla opinii serwera, poza tym jestem na NIE.
-Spam podaniami
-Staż (wiem serwer nowy ale zobacz sobie gm po ile już ludzie potrafią mieć godzin.)
-Podanie

@Aquix Gdzie jest ten spam podaniami?
Napisałem podanie na moderatora forum , po czym napisałem podanie na moderatora dr5 , ponieważ chcę w jakiś sposób pomóc ogarnąć serwer...
5 godzin temu wróciłem z obozu , więc nie wiem jak mogę mieć tyle godzin ile mają inni 🙂
Nie wiem co w moim podaniu jest złe.

ostatnio edytowany przez Igor

@IgoR Skoro 5 min temu wróciłeś z obozu to nikogo nie obchodzi ponieważ teraz złożyłeś skargę zamiast to nadrobić. Spam podaniami widać, że się częściowo ścigasz po moda na większości serwerach i tak jak pisałem napisałeś podanie bo "chcesz w jakiś sposób pomóc ogarnąć serwer" 2h nie zawsze wystarczy by wystawić serwerowi pełną opinie. Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem.

• 6
    Wyświetlenia